Forex трендом – використанням прориви величезні прибутки

Найбільш прибутковою формою торгових фіксує і в наступні довгострокові тенденції на валютному, які можуть тривати протягом декількох місяців або років. Більшість трейдерів не мають ні найменшого уявлення, як отримати прибуток від торгівлі іноземною трендом тому ми покажемо вам, як зробити це в 5 простих кроків.

1. бути виборчим

Перше, що слід мати на увазі, що великі угоди не приходять дуже часто, тому ви повинні бути терплячими і виборчим. Ви не отримаєте винагороду для торгівлі часто, ви отримаєте винагороду за те, що правильно.

Ви можете торгувати менше десятка разів на рік і зробити потрійний цифри прибутку, якщо ви обрали правильний угод. Так що не піддавайтеся спокусі, щоб отримати на ринку заради цього будьте терплячі.

2. дивитися прориви

Забудьте купувати дешево і продаючи високе – найбільша тенденція починати з нових максимумів ринку, і ви повинні бути готові, щоб купити ці перерви.

Якщо ви чекаєте відкату ви просто пропустіть кращі тренди, тому що, коли нова тенденція спалахує – він рухається швидше.

Кращий ризик / винагорода пропонується на цих перерв. Більшість трейдерів не можуть купити прориви, як вони хочуть купити за нижчою ціною і кращої чекаємо відкату і вони ніколи не увійти і пропустити торгівлі.

3. використовувати прості системи

Тенденцію слідувати і зловити прориви вам не потрібна складна система.

Все що вам потрібно, щоб зрозуміти основні трендові лінії і концепції підтримки і опору, і цим все сказано.

Проста система торгівлі на ринку Форекс є кращим, так як це легко зрозуміти і легко наноситься – Якщо ви ускладнить вашу систему, він буде менш надійною і буде занадто багато елементів, які зламають у торгівлі.

Всі кращі торгові системи форекс прості і ваш повинно бути.

4. Торгівля Дійсно Підтримка та опір тільки

Майте на увазі, ви тільки хочете торгувати перерви, які вважаються важливим ринком.

Це означає, що рівні були протестовані в кілька разів, щонайменше, два часових рамках, переважно протягом декількох місяців.

Коли ці рівні розбиті, швидше за все, є зупинки відстає від рівня шанувальників, щоб бути хітом і нових послідовників тенденції очікування, щоб померти, що дозволить прискорити ціновий тренд.

4. підтвердження – підтвердження – підтвердити!

Переконайтеся в тому, що будь-який прорив підтверджується динамічними осцилляторами – це забезпечить вам відфільтрувати помилкові прориви.

Якщо ви не торгуєте з ціновою імпульс, ви не торгуєте шанси і ви не виграєте – період.

Приймайте тільки ті прориви підтверджуються подорожчання імпульс.

У нас немає часу, щоб обговорити показники використовувати тут – але шукати: RSI, ADX і стохастичний, як гарне місце для початку.

5. приймати короткострокові коливання

Breakout торгових бачимо величезну волатильність після первісного стався прорив, не піддавайтеся спокусі, щоб перемістити зупинки швидко чекати.

Ви намагаєтеся зловити великі тенденції так визнати, що ви побачите лічильник ходів є у вашій прибутку на кілька тисяч на день.

Якщо ви хочете, щоб зловити великі тенденції і складе $ 10, $ 20, $ 30 000 і більше – прийняти просадки в короткостроковій перспективі і тримати очі на великих призу, якщо ви не робите ви буде зупинений рано і пропустив великого прибутку ви цілилися в.

Так що у вас є.

Простий, логічною системи, які можуть і будуть накопичувати величезні прибутки протягом години в день.

Вам не доведеться витрачати багато часу на цій системі, і ви не будете торгувати дуже часто – але ви будете робити багато грошей, і що врешті-решт, це те, що форекс це все о.