Forex торгівлі опціонами – 7 простих порад, щоб бути успішним у валюті trading_

Щоб бути успішним у торгівлі валютою, це вкрай важливо для трейдера, щоб бути постійно навчаюся в торгівлі валютою. Це навчання валютою є необхідним як для досвідчених і недосвідчених трейдерів через складних умовах на ринку Форекс.

Ось 7 простих порад, які слід читати і поглинається в день, тому, щоб постійно нагадувати самому собі.

1. Взяти на себе відповідальність ваші втрати
Зупинити вказуючи пальцем на ринках або інших факторів, пов’язаних з вашій торгівлі, коли ви робите деякі втрати. Візьміть на себе відповідальність і вчитися там, як у тому, що пішло не так.

2. Будьте завжди терплячі з ринку
На ранніх етапах їх підготовки валютою, нові трейдери можуть опинитися в невигідному становищі. Ті, нетерплячі комерсанти змусить торговельні можливості, коли насправді його немає в період консолідації з слабкий ліквідністю. Таким чином, будьте терплячі. Дізнайтеся те, що складає близько 70% часу, що ціна знаходиться в консолідації каналу.

3. Переконайтеся, що ви дізнаєтеся від провалу
У Порада 1, ви вчитеся брати на себе відповідальність. Тут, ви повинні скористатися можливістю, щоб дізнатися і вирішити проблему в тому, як ви торгуєте. Зробити ретельного аналізу і належного планування, щоб змінити або поліпшити свою стратегію.

4. Послідовно заточення свої навички торгівлі
Там немає обмеження на тренувальний валютою. Успішний трейдер повинен постійно точить або її торгові навички, а не тільки, скільки ви можете заробити від інвестицій. Розвинені ваші навички, і ви будете впевнені, щоб побачити результати.

5. Тримайся подалі, якщо ви не впевнені,
Ніколи не входите в торгівлю яких ви не впевнені, коли всі про це торгівля йде не так, ви нічого не могли зробити, але відчувати, спостерігаючи за його падіння.

6. Візьміть, що результат, коли торги добре виконаний
Якщо ви думаєте, що ви щасливі з вашої виграшної угоди, навіть якщо ви не слідували вам торговий метод, то краще подумати двічі. Ви не можете бути щасливим це наступного разу. Спробуйте зробити все, що результат, коли торги добре виконаний, як ви прямуєте за своїм добре обраної методології.

7. Введіть торгівлі з хорошою причини
Ретельно проаналізувати, перш ніж увійти в угоду. Вхід в угоду лише поглянувши на ціну це не дуже хороша причина. Намагайтеся не використовувати ваші так звані “шосте відчуття”, вона не буде працювати. Встановити кілька причин, щоб увійти в торгівлю чистою технічного аналізу.

Пам’ятайте про важливість навичок і дисципліни і уникнути розвитку будь-яких шкідливих звичок з плином часу. Постійно нагадуйте собі хороші звички таким чином, щоб забезпечити більш високий шанс на успіх на цьому ринку.