Forex торгівлі опціонами – як новина може допомогти вам з вашою форекс

Основні викиди новина може бути сильною рушійною силою і має прямий вплив на форекс. Це головна причина, чому новини торгових перетворюється бути поширеною технікою торгівлі на ринку форекс. Справді, деякі новини результаті до валютних пар, щоб піднятися на 100 пунктів протягом декількох хвилин або навіть секунд. Скориставшись цими змінами в торгівлі валютою в чому залежатиме від готовності трейдера в торгівлі новини.

Новини торгового може бути корисним інструментом для трейдера. Для інших, це все, що їм потрібно зробити торговий бізнес. Для прориву трейдерів, економічні новини можуть бути гарною можливістю торгівлі на ринку Форекс, тому що зазвичай підказки сильного короткострокові кроки на ринку форекс. Так як новин про світову економіку 24-годинна річ, можливості зловити волатильний ринок безмежний.

Коли на видивлятися економічні випуски новин, професійним трейдерам б порадив зосередитися на валюти країн, таких як долари США, євро Європейського союзу, єна Японії, новозеландський долар, фунт Великобританії, франків Швейцарії, долари Австралії і долари Канади . Ці країни є переважними через розмір їхніх економік, їх ліквідність валюти і частота з новини про них.

Вищевказаних країн вже одне це означає до десяти випусків новин на день. Трейдер не потрібно вивчати всі десять. Він просто повинен вибрати деякі якому він думає призведе до кращих Pip руху. Одна річ, хороші новини про торгової тому, що вона планує заздалегідь тим самим даючи трейдеру час, щоб зробити свою торгівлі іноземною валютою.