Forex торгові факт непросто – 95% трейдерів lose_

Як звичайний трейдер я вражений тим, що я бачу написано про форекс і як легко – це може бути легко стати форекс трейдер, але це набагато важче, щоб виграти! Ось деякі факти, щоб розглянути, перш ніж почати торгувати.

Я був трейдером протягом 25 років і можу вам сказати з перших рук досвід стає переможцем не легко, слухати те, що я кажу, так як я не самопроголошений гуру або наставника гарантують успіх.

Перший факт, щоб розглянути це є багато порад на мережі пред’явлення вимог, які просто не є реалістичними і в багатьох випадках чиста брехня.

Торгівля з точністю 80%, заробити 20 піпсов на день, заробити регулярний дохід, секрети руху ринку показав, і т.д., ви бачили їх також.

Там зазвичай здійснюється без обгрунтування (спробуйте отримати реальний досвід) і в основному на ринку продажу розумні люди або брокери.

Факт: Вони роблять гроші від продажу інформації ви не торгуєте, ну це один із способів, щоб зробити гарантований дохід від торгівлі іноземною валютою!

Після того як ви проігнорували претензії смішні, подумайте:

Торгівля валютою дійсно пропонує величезну винагороду, але з ці нагороди приходять ризику.

Чим більше ризик, тим більше нагорода – якщо вам не подобається ризик не торгують валютою.

Після того як ви прийняли ці факти – є і хороші новини!

Першим є те, що будь-який, хто хоче, може навчитися торгувати і йти на виправданий ризик і зробити багато грошей – форекс залишається однією з небагатьох областей, де ще можна почати з невеликих ставок і стати багатим.

Можливість відкрита для всіх, і немає ніяких причин, ви не можете скористатися нею.

Вам потрібно навчитися правильним знанням і базових вашої форекс стратегії на торгівлі шанси, і ви можете отримати всю інформацію безкоштовно в мережі.

Працюйте з розумом і тільки дізнатися, що вам потрібно, і тримати його проста – це факт торгівлі валютою, що прості системи працюють краще, оскільки вони є більш надійними.

Тоді це все аж до мислення і дисципліни слідувати вашій системі, щоб отримати довгостроковий успіх.

Не вірю, що це легко, але не вірю, що це неможливо – його немає.

Як і у всіх підприємствах заробити гроші (і форекс нічим не відрізняється), вам необхідно відповісти на собі і отримати систему разом, ви можете бути впевнені в і слідувати йому з дисципліною, щоб виграти довгостроковій перспективі.

Ви можете зробити це, але якщо ви хочете бути успішним трейдером форекс брати до уваги те, що я сказав, і підійдіть до ринків з реалістичним ставленням те, що вам потрібно зробити, і ви можете добитися успіху валютою – удачі!