Easy Forex – ціни може допомогти вашої торгової

Я знаю, що торгівля з цінову дію є те, що ви не чуєте багато про, в даний час. Схоже, що в торговому світі, що ми живемо, люди чекають у черзі за останньою “модний” індикатором, робот, і т.д. .. На жаль, здається, що ми живемо в часи, коли стиль має значення набагато більше, ніж речовини.

Якби ви запитали більшість трейдерів спробувати торгувати, використовуючи діаграму, яка не має жодних показників, то вони думають, що ви, швидше за все розуму. Вони, ймовірно, сказати щось на кшталт “що я повинен бути дивлячись на?”

Відповідь була б “все”. Ви можете бачити на ринку в його найбільш істинній формі. Ось деякі з речей, які ви побачите, з ціною дію:

Trend – Я впевнений, що ви, напевно, чули деякі люди говорять “ви повинні торгувати по тренду”. Ну, я не думаю, що є краще уявлення про те, як і місце, і торгувати по тренду, ніж при використанні ціни.

Підтримка та опір – я не кажу про ті показники, які ставлять лінії підтримки і опору на графіках для вас. Це не реально підтримки і опору. Коли ви вивчаєте руху цін, то стає очевидною реальна сказати, де ціна буде боротися, щоб пройти.

Якщо ціна рухається – зрештою, це назва гри. Це набагато простіше, коли ви розумієте, що є вроджені цінову дію моделей на ринку, які отримують повторюється знову і знову. Ви не можете не помітити.