DMA CFD трейдерів краю виявлено

День трейдери і спекулянти постійно шукають, щоб отримати перевагу на ринку, що дасть їм реальні переваги торгівлі, проте більшість трейдерів часто йдуть шукаєте швидкий ПК, підключення до Інтернету або кращий графічний пакет, більшість з видом на фундаментальних основах, як торгова платформа що вони використання або брокеру, що вони торгують с.

Найважливіший елемент в будь-якому арсеналі DMA CFD трейдерів є їх торговельну платформу, так як це їх зв’язок з ринком. Багато DMA CFD день трейдери і спекулянти вважають, що їх CFD брокер має саме швидке підключення ринку і торгових рушійною силою їх платформі, проте, на жаль насправді Є кілька брокерів CFD, які не мають правильну інфраструктуру для суб-другого порядку виконання у міжнародних обмінах .

Як трейдер CFD день або спекулянт це важливо, щоб переконатися, що ваш DMA CFD постачальник має кращий ринок підключення можливе. У багатьох випадках DMA CFD провайдерів передавати свої послуги до їх виконання первинного брокера, хоча це дозволяє постачальнику DMA CFD для досягнення економічної ефективності це не завжди допоможе вам, як день трейдера. Справді аутсорсинг CFD для виконання міжнародний інвестиційний банк може означати, що торги проходять через одну з центральних регіональних центрів буття Лондоні, Нью-Йорку чи Гонконгу, перш ніж вони з’являться на ринку і з’являються у вигляді заповнених порядок у вашій торгової платформи. Деякі глобальні інвестиційні банки, проте власну місцеву інфраструктуру тобто ваші замовлення не вирушають по всьому світу, не доживши до обміну. При виборі брокера CFD DMA вкрай важливо, щоб ви запитаєте їх, чи дійсно ваші замовлення будуть направлятися локально або через своїх прайм-брокерів глобальну інфраструктуру, оскільки це буде мати великий вплив на вашу швидкість виконання замовлення.

Крім чудову зв’язок ринку іншим основним елементом є платформою, які ви використовуєте. Існують різні платформи доступна для роздрібної DMA CFD денних трейдерів і спекулянтів, проте на сьогоднішній день є найбільш добре любив є webIRESS платформи. Багато провайдерів CFD в змозі дати вам webIRESS платформи, однак, ви знайдете кілька брокерів, які можуть запропонувати webIRESS плюсом. WebIRESS плюс швидше, ніж звичайні webIRESS і пропонує розділити другого порядку виконання, webIRESS плюс тільки в даний час пропонують найбільш шанованих DMA Австралії CFD постачальник, IC ринки.

Дуже важливо для всіх трейдерів CFD вибрати постачальника CFD, які можуть запропонувати частку секунди виконання ордерів дозволяє вам досягти краю CFD торгівлі. Звичайно, перш ніж почати торгувати необхідно оцінити Pro і проти кожного провайдера CFD і завантажити пару платформ, щоб переконатися, що брокер CFD ви вибираєте насправді пропонують вам перевагу на ринку.