5 питань за перемогу торгової системи

Дайте відповідь на ці 5 питань, і у вас є основні компоненти торговельної системи. Ви на шляху до того, ваші краю:

1. Яка валюта в парі, і в які терміни (азіатський / Великобританія / США), щоб торгувати? 2. Ваша розміру позиції і скільки ризик на угоду? 3. Яким чином система визначає, коли купувати або продавати? 4. Коли виходити з програшною торгівлі? 5. Коли виходити з виграшної угоди?

1. Який валютною парою торгувати і в який час-кадр?

Одним з перших рішень, будь-який трейдер робить те, що для торгівлі. Це буде залежати від вашої індивідуальності і переваг.

Майори (з USD) Trend більше в діапазоні умов

Пари товарів Якщо ви хочете взяти участь в торгівлі золотом і нафтою, Ви можете брати участь у русі ринку, торгуючи на AUD / USD або USD / CAD. Aussie має позитивну кореляцію з золотом і канадський долар має позитивну кореляцію з нафтою.

Пара поперечних (які не пов’язані з USD) коливалася пов’язані більш тренді

Торгівля на валютних парах вище надати вам з високою ліквідністю і миттєве виконання. Ви зможете продати або купити в певною ціною.

2. Ваш розмір позиції і скільки ризик на угоду?

Розмір позиції також називають управління капіталом. Вона є важливим компонентом для успіху в торгівлі, як Гібон Берк MarketHistory.com зауважує:

“Управління капіталом як секс: Кожен це робить, так чи інакше, але не багато хто любить говорити про це, і деякі роблять це краще, ніж інші.”

Суть управління ризиками приймає рішення про те, скільки купувати або продавати, коли торговий сигнал. Якщо ви використовуєте MetaTrader 4, це цифри, які ви увійти в договорі про організацію перевезень.

1,00 (1 стандартний контракт тобто 100 000 одиниць базової валюти, 1 пункт = $ 10 USD) 0,10 (1 міні-контракт тобто 10 000 одиниць базової валюти, 1 пункт = 1 долар США) 0,01 (1 мікро контракт тобто 1 000 одиниць базової валюти, 1pip = $ 0.10 USD)

FXEaReview вважає, що для початківців трейдерів, 2% ризику на угоду є максимальним ризиком трейдер повинен провести в будь-якому з його угод. Максимум 6% ризику на місяць повинна також відноситься. Як розрахувати, скільки купити / продати?

загальної суми капіталу X% ризику на угоду / Ні пунктів від ціни входу, щоб зупинити втрату / 10 = Ви отримаєте обсяг (формула застосовна тільки для більшості брокерів MT4)

Використовуючи цю формулу, ви переконаєтеся, що ви ризикуєте 2% у кожній із професій.

3. Коли ви купуєте або продаєте?

Ви купуєте або продаєте при дотриманні певних умов. Це залежить від того, як ви торгуєте на ринку. Трейдер може використовувати фундаментальний аналіз або технічний аналіз, щоб торгувати на ринку. При звичайному способі між 2 аналізу є те, що трейдер буде встановити його особиста філософія торгівлі. Заснована на філософії, він визначив умови, які він хоче торгувати. Коли всі умови будуть виконані, сигнал покупки або продажу буде.

4. Коли ви виходите з програшною угоди?

Час подумати найбільш чітко про те, чому і коли вийти, перш ніж це дюйма У будь торгової системи, найголовніше, щоб зберегти свій капітал.

Перш ніж ви почати торгувати, ви вже знаєте, ви будете мати втрати. Ви також знаєте, що невеликі втрати не вічно з вигідною системою. Сприятливі умови в кінцевому рахунку з’являться в той час ви майже готові кинути в рушник. Шляхи виходу з програшною угоди містить у собі:

Час зупинки – Торгівля з ринку, якщо вона не рухатися в сприятливому напрямку після х кількість днів (період може бути година)

Капітал Stop – торговий з ринку, якщо він досяг X% від вашого рахунку капіталу

Волатильність Stop – торговий з ринку, якщо ціновий рух X часи Average True Range (10)

5. Коли ви виходите з виграшної угоди?

Вихід виграшної угоди може бути проблемою, так як ви повинні бути зручним, дозволяючи прибутку рости, наскільки він може, а потім почне знижуватися, перш ніж розглядати вихід з прибутком. Різні системи будуть використовувати різні способи, щоб вийти з виграшних угод. Для скальпинга і в межах системи, вони, як правило, використовується фіксований рівень прибутку дубль. Проходження за трендом системи будуть використовувати трейлінг-стоп. Це означатиме задньої ціною ковзної середньої або 2 бари висока / низька.

Якщо ви відповіли на 5 запитань вище, у вас є механізовані системи для вашого особистого користування. Ці правила будуть служити вам дуже добре, коли ви знаходитесь в теплому торгової боротьби, ваші правила повинні бути чіткими, точними і створена у передові. Це також допомагає бути п обороні:

“Ми підходимо до ринків тому. Перше, що ми просимо не те, що ми можемо зробити, але скільки ми можемо втратити. Ми граємо в оборонній грі. “- Ларрі Хайт

Не соромтеся використовувати цю статтю на своєму сайті або розсилці тих пір, поки такі відомості про автора / сайт включений.