3 простих ефективних Forex Pivot точка торгова система, яка дозволить Вам прибуток

Зведені торгова система є дуже ефективною і надійною торгової системи на валютному ринку, які можна використовувати поряд з іншими показниками, і ви можете бути впевнені, згрібати в деяких Прибуток до кінця торгового дня закінчилася. Точка розвороту був спочатку виявлений на фондовому ринку.

Вони були використані поверсі комерсанти відзначити можливі області опору або підтримки, перш ніж почати торгівлю дня. Зведені індекси тепер доступні онлайн для валютних трейдерів використовувати, відкладаючи це на їх торгову платформу торгувати з прибутком. Без повороту номера це як політ на літаку, без компаса або карти, так що ці пункти дуже важливі. Питання для трейдера форекс новачкові буде, як використовувати точки опори для торгівлі на валютному ринку. Нижче перераховані три ефективних опорних точках торгової стратегії, що будь-хто може використовувати.

1. Зведені прориви: Ви можете використовувати цю стратегію тільки, коли поточна ціна рухається близько до числа повороту, і намагається розірвати його. Перш ніж робити замовлення будь-яке замовлення стежити за поведінкою цін навколо числа опору або підтримки, якщо ціна вирішує пробити, що стрижень, то ви повинні розмістити стоп-лосс на іншій стороні від числа, яке було проникла, і ви, як правило, націлені на наступний поворот точці для отримання прибутку.

2. Зведені Bounce: Якщо ви дивитеся ціни по відношенню до зведеної числа, і ви побачите ціну удару зокрема повороту частіше, і вона не в змозі проникнути в цю повороту. Тоді у нас є відскік. Ви повинні помістити ордер на продаж, якщо, наприклад відмов сталося на опір і число стоп-лосс повинен бути вище, що точка повороту.

3. Точка розвороту комбінації: Ця стратегія є найбільш ефективною з усіх, тому що ви використовуєте його в поєднанні з іншими показниками, за вашим вибором, щоб підтвердити, якщо ціна дійсно прорвало повороту. Ви можете побудувати дві ковзаючі середні, MACD індикатора, і стохастичні та індекс відносної сили, щоб підтвердити, перш ніж оформити угоду. Це заздалегідь формою торгівлі, яка є дуже вигідним, якщо використовувати добре з дисципліною.