3 Міфи Exposed форекс

Якщо ви берете участь у форекс індустрії протягом тривалого часу, ви неминуче почуєте кілька мантр про форекс. Деякі з них є правдою, але деякі з них просто нонсенс, так що давайте піддавати три основні міфи форекс.

Перша заява про те, що є очевидною неправдою є те, що ви повинні перебувати за комп’ютером весь день, кожен день, і багато торговельних позицій на щоденній основі, щоб зробити великі прибутки. Справа в тому, що це дуже погана порада, тому що для початку внутрішньоденною торгівлі винятково важко, і тільки дуже невеликий відсоток від денних трейдерів насправді зробити послідовну прибуток торгують таким чином.

Це набагато простіше у використанні 1 годину, 4 години або денних графіках, наприклад, для торгівлі на ринках. Та ви будете торгувати набагато менше позицій, але ті, що ви робите торгівлі, ймовірно, буде значно вигідніше, оскільки менше шуму на цих картах, і рух цін, швидше за все, краще відповідають технічним аналізом.

Другим міфом є ​​те, що ви завжди повинні класти папір торгів, перш ніж торгувати реальними з реального рахунку. Деякі стверджують, проти цього, але я особисто вважаю, папери торгової суті марний, тому що ви перебуваєте під ніякого тиску, так що вона не відображає реальних торгів на всіх.

Деморахункахах трохи краще, але знову немає ніякого тиску, так що їх корисність сумнівна. На мій погляд, ви набагато краще відкривати реальний рахунок і лише торгують невеликими пакетами, тому що немає кращого способу навчання, ніж коли кожен питаннях торгівлі і є реальні гроші на карту, навіть якщо це невелика кількість.

Останній міф форекс, що форекс є легким. Тепер дозвольте мені запевнити вас, що це зовсім виразно немає. Я торгую вже кілька років і знаю, за те, що це не правда. Ви тільки повинні дивитися на галузь статистики, які показують, що лише невеликий відсоток трейдерів насправді заробляти гроші на торгівлі.

Це може стати легше з досвідом і після того як ви розробили прибуткову торговельну систему, але навіть тоді ви все ще стикаються з постійними проблемами при торгівлі на ринках. Навіть про трейдерів, які роблять послідовну прибуток пройти через складні періоди, коли справи йдуть проти них.

Таким чином підвести підсумок цієї статті, три дуже поширених міфів форекс, що форекс є легким, паперову торгівля найкращий спосіб дізнатися, як торгувати, і що потрібно для торгівлі великою кількістю позицій кожен день для того, щоб зробити великі прибутки. Все це невірно і будь-який, хто виходить з будь-якого з цих заяв в основному нісенітниця.