2 неправильні кроки в онлайн-торгівлі на ринку Форекс

Дев’яносто відсотків інтернет-трейдерів здійснюють одну загальну помилку і що думає, що радники, експерти, а купувати одного система може зробити їх успішними. Ця помилка також робиться на початківців трейдерів.
Вважайте, що це 2 причини, чому це неправильний хід.

1. Навіщо продавати поради

Подумайте про це.

Якщо успішним трейдером форекс заробляє до 10 тисяч на місяць і виграти 70% торгів, навіщо йому турбуватися отримувати сотні у продажу порада? Істина тих письменників, не можете робити гроші від торгівлі і просто зробити його, продаючи їх порад.

Це твердження вірне для більше дев’яноста відсотків поради продається на онлайн торгівлі іноземною валютою. Враховуючи, що не всі з них погані більшість з них, навіть якщо деякі з них працює для інших це буде як і раніше представлятиме інша проблема.

2. Чи можете ви слідувати чужій дисципліні?

Впевненість, що система буде працювати для вас грає важливу роль в торгівлі, ви знайдете його важко слідувати методу і мати дисципліну, щоб використовувати його, якщо він не підходить до вашої особистості.

Протягом багатьох років ми перебуваємо під впливом думки, щоб отримати від когось ще, порадьтеся з фахівцем на майже про все, але для того, щоб бути успішним трейдером, що вам потрібно, це впевненість, дисципліна і мужність.

Вам потрібно дізнатися метод, який ви будете впевнено його використовувати, навіть великі трейдери зробили це, і ви будете сюрпризом це набагато простіше, ніж думають інші.

Ніхто не може принести вам успіх це просто вас – так зробити ваші дослідження, розвивати свій власний персональний метод, бути впевненим і мати дисципліну, щоб використовувати його, і бути успішним з вашим форекс онлайн-торгівлі.