2 високоефективні показники можна використовувати при торгівлі на довгострокові графіки форекс

Торгівля валютою може бути вигідно як для короткострокових і довгострокових трейдерів. Велика кількість короткострокових трейдерів майже неминуче підірвати їх торговому рахунку на певному етапі, в той час як більш контрольованою довгострокових трейдерів форекс часто зробити набагато краще. Це не завжди так, звичайно, але є два технічних показників, які можуть мати неоціненне значення для вас, якщо ви хочете стати успішним довгостроковим трейдером.

Першим індикатором цих показників, які я хотів би обговорити це EMA (200) – або 200-денний експонентної ковзної середньої в інших словах. Це дуже популярний індикатор серед довгострокових трейдерів, тому що це дає вам миттєве враження від довгострокового тренда при нанесенні на денному графіку ціни.

Це важливо, тому що це в основному дозволяє дізнатися, в якому напрямку ви повинні торгувати дюйма Так, наприклад, якщо EMA (200) росте, то ви повинні бути тільки шукає для довгих позицій і, якщо EMA (200) падає, то ви, очевидно, повинно думати про відкриття коротких позицій.

Другий показник варто використовувати це Supertrend індикатора. Більшість трейдерів не чули про це конкретний показник, тому що це не один з найбільш популярних з них. Однак це, безумовно, одна з найефективніших, і я б порекомендував вам завантажити його на свій графічних програм, якщо ви вже не маєте до нього доступу.

Цей показник також скаже вам, який шлях ви повинні торгувати в чому таким же чином, як і EMA (200). Якщо показник в даний зелене, то ціна знаходиться в тренді вгору і, якщо це червона ціна в даний час тренд униз. Так що, дивлячись на цей показник як на поточний період часу і тривалі періоди часу, якщо ви хочете додаткове підтвердження цієї тенденції, можна миттєво з’ясувати, ви повинні шукати відкривати довгі чи короткі позиції.

Якщо ви застосувати і EMA (200) і Supertrend індикатор денних графіках вони повинні дозволити вам переконатися, що ви завжди на правій стороні тренда, який, отже, допомогти вам бути послідовно прибутковим трейдером. Звичайно, ви, ймовірно, захочете використовувати додаткові показники, такі як MACD, Стохастік або короткострокові ЕМА, наприклад, точно визначити ваші точні точки входу і виходу.

Тим не менш, що я хочу зробити те, що якщо у вас є прагнення стати багатим форекс трейдер, я пропоную вам почати з допомогою двох індикаторів, які я обговорював у цій статті. Як тільки ви звикнете з ними і в змозі визначити тренд прямо зараз, ви можете почати створення торгової системи, яка допоможе вам генерувати максимальний прибуток від торгівлі цієї довгострокової тенденції.