17 основних порад для форекс трейдерів

1. Встановити Stop Loss: Перед виконанням будь-яких форекс торгівлі, що вибачте, вирішити до того, скільки ви готові втратити, і ви просто слідувати цієї суми. Встановіть рівень стоп-лосс до входу в угоду і помістити його якомога швидше. Ніколи не змінюйте стоп-лосс, якщо ваша позиція втрачає.

2. Дати свого прибутку текти: Ніколи не дозволяйте емоціям керувати торгівлею. Майте на увазі, чому ви входите в ринок і, звичайно, ви будете дотримуватися цих причин. Ви будете менш емоційні, вам буде краще. Не перетворюйте свій торговий план, перемістіть стоп-лосс, якщо ринок рухається в вашу користь, і нехай ваші прибутку рости.

3. Не чинити на них вплив: Ви повинні мати свою власну стратегію торгівлі на ринку Форекс і ви будете дотримуватися. Якщо ви під впливом інших людей, ви зміните свою думку так безперервно, навчитися ігнорувати зовні, як тільки ви зробили свій вибір. Ви завжди знайдете когось, хто може дати вам логічне пояснення, щоб зайняти позицію проти вашого.

4. Майте розміри і положення в допустимих межах: Forex трейдери мають реальний успіх, коли вони знають, що торгівля є гра ймовірностей, і в довгостроковій перспективі, якщо ви будете дотримуватися вашої стратегії і ви реалізуєте здорових стратегій, які ви будете слідувати, цілком імовірно, що ви будете успіху. Щоб бути успішним трейдером, ви ніколи не займе позицію, що може поставити під загрозу значний капітал. У самому справі, ви знайдете тільки дуже рідко виграють трейдер ризик того, що більше 10% свого капіталу в торгівлю, а 10% вже дуже високий. Наприклад, якщо ви вносите 25 000 USD з Вашого торгового рахунку, ваші максимальні втрати має бути 2 USD, 500, представляють максимальний збиток 250 піпсов для стандартного лота 100 000 одиниць (на торгівлі EUR / USD, наприклад). Взагалі, спробуйте поставити більше 2 до 5% від доступного капіталу.

5. Знай свого коефіцієнт ризику проти вашого доходу: ставлення користь / мінімальний ризик ви повинні використовувати 2:1. Наприклад, якщо ви торгуєте довго GBP / USD, і ви хочете, щоб отримати 50 пунктів, ви не повинні ризикувати більше, ніж на 25 пунктів. Інший приклад, ви ніколи не повинні ризикувати 40 пунктів, щоб отримати 15. Якщо ви робите, ви втрачаєте торги будуть зруйнувати ваші шанси на прибуток. Аналіз ризику проти прибутку є надзвичайно важливим для будь-якого трейдера форекс.

6. Мати відповідний капітал: Завжди переконайтесь, що у вас є достатньо коштів, наприклад, ви можете задати наступне питання:. “Якщо я втрачу 50% моїх стартовий капітал протягом 6 місяців, чи можу я включити в якості трейдера, якщо тільки Відповідь Так, ви можете почати торгувати. Один з ключів до успіху є незалежність розуму в торгівлі, що означає ваша торгова свобода не повинна бути під впливом свого страху “паралізує”, щоб програти.

7. У Trend або нейтральна: навчіться аналізувати на валютному ринку, це тенденція чи, швидше, нейтральні? В умовах ринкової тенденцією, слідувати тенденціям, в нейтральному ринку, купити дешево і продавати дорого, так як ви використовуєте стоп-лосс, і ви контролювати свої ризики.

8. Не боріться проти тренда: Не намагайтеся продавати дорого на бичачому ринку або купити за низькою ціною на ведмежому ринку. Слідкуйте за хорошу старе прислів’я “тренд твій друг!

9. Середнє: Один з найпоширеніших помилок, зроблених трейдерами безперервного додавання позицій по програшній позиції. Я особисто ніколи не бачив трейдеру прибуток у довгостроковій перспективі за допомогою таких методів. Для короткострокових угод, збереження капіталу є найбільш важливим, привертають дуже багато капіталу підірве ваш успіх. Торгівля в короткостроковій перспективі, якщо ваша стратегія хороша, ринок буде розвиватися в потрібному напрямку у відносно короткий час, однак якщо ринок дає вам неправильно, короткостроковим трейдерам доведеться визнати, що вони торгують так неправильно, отримує грошові втрати і шукати нове торгової ідеї. Не залишайте місця для гордості у своїй торгівлі.

10. Ідея вчора більше не застосовується в даний час: Регулярно ми можемо виявити потенційну угоду і вирішити, чекати до наступного дня, щоб побачити, якщо він буде підтверджений. Коли ви бачите, що все пройшло саме так, як ви думали, пам’ятайте, що вона може бути вже занадто пізно. Назад на ваше міркування для цієї угоди, переконайтеся, що ваші оригінальні причин залишаються в силі, якщо не забувати цю торгівлю. Там завжди буде можливостей для угод, будьте терплячі і нападу.

11. Зрозуміти, як ринок думає: Everbody слід визнати, що будь-яка інформація (за винятком недавно з’явилася інформація, що ринок підлаштовується негайно) вже включена в ціну валютної пари. Ви повинні знати показники прийти (особливо найбільш важливо), і ви повинні знати, що вже очікувана ринком. Переважна більшість публікацій ринок вже очікувалося, і ціни на ринку.

12. Торгівля – це гра ймовірностей: Ніхто не може отримати 100% результат на ринку Форекс, ви повинні прийняти його. Торгівля є грою чисел, ви виграєте іноді і втрачають інші часи, ідея просто виграти більше, ніж ви програєте. Торгівля є грою ймовірностей і якщо ви будете діяти правильно в довгостроковій перспективі, ви вийдете переможцем. Вчіться на своїх помилках, коли ви починаєте, ви, швидше за все, втратить на початку, подивіться, що ви зробили неправильно, постарайтеся не потрапити в емоціях, якщо ви зустрінете свою стратегію і вчитися на своїх помилках, ви повинні побачити ваша прибуток перевищить ваші втрати.

13. Знаю, чому ви перебуваєте в угоді: Ведіть щоденник вашої професії і записати точно, чому ви пішли в кожній угоді. Не піддаватися емоціям, слідувати своїй стратегії, таким чином ви дізнаєтеся, які стратегії працюють на Вас довгостроковими і які не працюють.

14. Якщо логіка зникає, вихід: Якщо ви думаєте, що ви перебуваєте на низькій і що вона ламається, вийти з угоди, а потім переглянути ситуацію, щоб прийняти нове рішення.

15. Встановити Додаткове питання: Якщо Ви ланцюг 3 або 4 збиткових угод, зробіть перерву! Очевидно, щось не працює, відпустку, піти попити кави, не бійтеся зробити перерву.

16. Дослідження: Дізнайтеся, нові ідеї, в ногу з часом, і не торгувати на ідеї інших людей, ви завжди повинні знати, чому ви перебуваєте в угоді.

17. Розваги: ​​Насолоджуйтеся тим, що ви робите, отримуйте задоволення! Тим не менш, зберігайте спокій, залишатися у незмінному і ніколи не здавайтеся – ви будете мати більше успіху.

Якщо ви хочете кращого автоматичного робота торговий потім отримати www.fapturbo.com