12 цікавих фактів про золото

Золото є одним з найбільш цінних матеріалів у світі. Це, як правило, торгують в одиницях виміру називають тройських унцій. Є близько 31 грам за тройську унцію; середня обручку важить близько 6 грамів. Якщо все видобуте золото в світі було зібрати, було б з куба приблизно 25 метрів або 82 метрів на стороні. Тому, якщо ви якимось чином збираються кожного лом золота, що людина коли-небудь видобутого в одному місці, ви можете будувати тільки близько однієї третини пам’ятника Вашингтону! Ось 12 фактів про золото, яке ви, можливо, не знаю:

Неактивний: золото хімічно неактивний і не залежить від повітря, тепла, вологи і звичайних розчинників. Тому не тьмяніє, як срібло робить.

Сонячне світло: Золото може бути забитий настільки тонкі, що сонячне світло може світити через нього.

Астронавти: Золото використовується у виробництві скла вікна і астронавт шоломи, щоб відображати інфрачервоні промені, дозволяючи сонячному світлу, щоб пройти, і в той же час залишається прохолодною.

Заборонені власності: Уряд Сполучених Штатів заборонило приватне володіння золотом, яке тривало 41 років, а потім підняв його 31 грудня 1974.

Уряду: Вони бояться, тому що золото вона конкурує зі своєю власною валютою папери, як життєздатна і кращим засобом обміну і заощадження.

Рідкість: одну унцію золота самородок більш рідко можна знайти, ніж п’ять карат алмазів

Вага: золото настільки важким, що один кубічний фут він важить півтонни. Це шість чи сім разів важче, ніж інші матеріали, які дорівнюють його розмір

Провід: однієї унції золота може бути втягнута в проводі 60 миль

Купи золота: золото може бути забитий в листи настільки тонкі, що купу з них один дюйм заввишки буде містити більше ніж 200 000 окремих аркушах

Морська вода: У кожному кубічному милі морської води становить 25 тонн золота! Це в цілому близько 10 мільярдів тонн золота в Світовому океані. Однак, немає ніякого відомого способу економічно відновити.

Ядерні реакції: Золото може передаватися від платини ядерної реакції. Однак, через рідкість з платини, це занадто дорого.

Південна Африка: Є найбільшим виробництва золота країна у світі сьогодні