100% річних доходів у валюті, – як ви можете зробити це

Не дозволяйте нікому ніколи не розповідав вам валютах гру легко. Я спекуляції ф’ючерсами і форекс протягом 18 років, і він взяв мене велику частину цього часу, перш ніж я мав ступенем успіху. Я приписую успішної торгівлі ф’ючерсами після певних кроків. Мені здається, що ці кроки будуть працювати на вас, теж.

Крок 1: є план

Я ніколи не бачив когось побудувати будинок без креслень, і я впевнений, ви теж. Щоб побудувати будинок, вам потрібен план. Те ж саме справедливо для спекулятивних операцій на ф’ючерсному ринку. Ваш опонент, ринок, є план – взяти всі свої гроші – так що вам потрібно, теж.

Є 3 основних частин, щоб хороший план. По-перше, ви повинні бути конкретними з вашим інвестиційним цілям. По-друге, ви повинні визначити, що ви готові інвестувати, щоб отримати його, шляхом визначення кількості часу і грошей ви будете інвестувати. І, нарешті, знати, що ви будете ризик для досягнення ваших цілей. Чи готові ви провести рік навчання, або втратити тисячі доларів, перш ніж почати вигравати? Краще з’ясувати це зараз, авансом, перш ніж вкладати час і зусилля.

Крок 2: знайти стратегію

Пошук життєздатна стратегія є найбільш складною частиною розробки торгової системи. Ви не могли б думати, що це правда, заснована на оголошення та рекламні ролики, ви бачите, що показати вам, як легко вибрати стратегію. На жаль, якби це було тільки так просто, як збирається на безкоштовний семінар в готелі або відвідавши веб-сайт! Насправді, знайти хорошу стратегія включає в себе 3 основних напрямки: навик оцінки, дослідження і детальної розробки.

Перша частина визначення, як дістатися до вашого план полягає в точній, чесної оцінки майстерності. Все зроблено правильно, це буде вказувати вам в правильному напрямку. Якщо ви не зробите цю оцінку, ви будете приречений поневірятися по “землі переможених”.

Другий компонент ваша стратегія досліджень. Перш ніж зупинитися на в стратегії, ви повинні бачити, що там, що працює сьогодні, і т.д. Поставтеся неупереджено, і ви скоро знайдете те, що вам подобається, і що є потенціал.

Нарешті, прийшов час, щоб ваші руки брудні, роблячи докладного розвитку. Якщо ви створити систему самостійно, або зареєструватися з сервісом або радник, ключ для виконання “належна обачність”. Переконайтеся, що ви дізнаєтеся все, що можна, перш ніж покласти реальні гроші на лінії.

Крок 3: Перевірте і подвійна перевірка

Пам’ятаєте, коли ви були в школі і вчитель завжди говорив, “перевірити вашу роботу?” Якщо б ви були схожі на мене, ви думали, це була перевірка, що ви не потребуєте. Ну, якщо ви уникнути перевірки вашої роботи, перш ніж торгівля стратегії, ви можете легко потрапити в біду.

Залежно від маршруту, який Ви обрали, є багато способів, щоб перевірити, вашу роботу. Це може бути також просто, як перевіряти свою стратегію код математичні помилки, або попросити консультанта для резервного копіювання претензій брокерських звітах, або просто просять посилань. Пам’ятайте, що це ваші гроші, так що не поспішайте, щоб ретельно перевірити всі.

Крок 4: виконати вашу стратегію

На даний момент, ви готові натиснути на курок, і ваша стратегія торгівлі з реальними грошима. Ключовим моментом тут є планувати свою торгівлю і торгівлю вашого плану. Простіше кажучи, як тільки ви розробити метод або вибрати консультанта, дотримуйтеся його, без відхилень, принаймні від трьох до шести місяців. Все, що менше, і випадковість може зробити хорошу стратегію в поганому світлі. Дайте стратегії час, щоб показати його довгостроковий потенціал.

Крок 5: контролювати і регулювати в міру необхідності

Як тільки ви починаєте торгівлю, важливо, щоб вам контролювати ваш результат. Одним із способів є ведення торгового журналу. Запис подробиць угоди, разом з вашими думками і почуттями, може бути дуже корисно, коли ви переглянете продуктивність системи. Цей журнал особливо ефективна, коли ви порушуєте умови системи, як ви, ймовірно, в якийсь момент. Огляд чому ви порушили ваша система може допомогти вам поліпшити ваші сигнали для більш точного підтримки вашої психології. Ключовим моментом тут є зберегти вкладки на ваш торговий – в іншому випадку, він може швидко вийти з під контролю.

висновок

Так що у вас є – п’ять кроків до торгів, які я використовував у своїй торгівлі. Не дивуйтеся, якщо це займе рік або більше, щоб переміщатися по кроках. Моя порада: не поспішайте через них. Я, очевидно, не може гарантувати, що ви будете мати сприятливі результати, але я можу сказати вам кроки роботи, і працює добре.