інвестування в слабкому доларі

Я використовував багато печива інвестування комп’ютерних програм протягом всієї моєї кар’єри, і я можу вам сказати з власного досвіду, що більшість з них не збираюся розповісти вам, що, очевидно, краще всього зробити з вашими грошима прямо зараз!

Є 50% від вашого портфеля в іноземних інвестиціях!

Всі ознаки вже тут! Долар перебуває на шляху до тестування свого старого мінімумів і світ слабкого долара, щоб залишитися на деякий час. Це також означає, інфляція, і ми вже починаємо бачити це в нафту та інші сировинні товари, як вони рухатися вище.

Коли мова заходить про інвестування необхідно скористатися цією слабкою тенденції долара, тому що це була тенденція протягом майже 8 років.

Чому Чи продовжиться ця тенденція? У міру відновлення економіки і люди дивляться вкладати свої гроші працювати на більш високу прибутковість, останнє, що вони захочуть є долар США. Насправді, багато великі економіки, такі як Китай і Бразилія хочуть триматися подалі від долара США, через неймовірно м’якої грошово-кредитної політики.

Як прийняти це перевага цього? Там, де більшість печива активів програми розподілу інвестицій зазвичай рекомендувати близько 10% – 15% в іноземній акції (залежно від рівня ризику) … подивися виділити трохи більше в іноземні акції на акції частина вашого портфеля. Як ETF (ОДВ) або аналогічний тип рахунки в іноземних акцій.

Крім того, подивіться виділити іноземні облігації у фіксованій частині доходів вашого портфеля. Оскільки долар продовжує тенденцію слабкість, і ці гроші йдуть за кордон вони будуть цінувати на слабкість долара в поодинці. Є не так багато варіантів для іноземних фіксованою, як і інші класи активів. (Факс) закрито інвестиційний фонд.

Багато 401k в не пропонують такі речі, як, іноземні фонди облігацій, а іноземні акції, як правило, обмежений. Дивлячись в такі речі, як розвивається ринку, як фонд (EEM) в Roth IRA може бути прекрасною можливістю зростання із захистом від інфляції!