я отримаю багату торговельну …, ймовірно, не

Не кидайте, що чашка кави на екран, я тільки бути чесним. У деяких людей розбагатіти торгівлі? … Абсолютно. Інтернет наповнений талановитих чоловіків крок, який може що-небудь від галасу, дивлячись на зірки, щоб новітня і найкраща зробить вас багатим на автопілоті програмне забезпечення для вашої торгові сигнали. (Але зірки річ дійсно відмінно працюють з моєю дружиною) Ну, от сьогодні на Всесвітній Павутині Я збираюся розкрити Святий Грааль торгівлі. Дивно то він не буде знайдений продаються в мережі, насправді це не є торговою системою взагалі. Він (барабанний дріб, будь ласка) бути чесним із самим собою. Боже мій, це не дуже цікаво після всього обману ми харчувалася гуру.

Правда в тому, є багато торгових систем, які працюють, але є дуже мало людей можуть бути досить чесними із самими собою, щоб вибрати систему правильно. Більшість людей, які хочуть торгувати почати, дивлячись на ту систему, яка буде бити на ринку. Тепер я знаю, що деякі системи, перевершуючи інші і неодмінно вам слід звернутися за кращий. Де багато трейдери намагаються втратити шанс, вони не розуміють, найкраща система є той, який відповідає вашої власної особистості. Якщо трейдер має хорошу дисципліну він не знадобиться система, яка дуже жорстко. На іншій стороні спектра дисципліни, трейдеру буде потрібно багато правил, щоб захистити його. Якщо будь-яка з цих трейдери намагаються торгувати з іншими система вони, ймовірно, не в змозі. При спробі торгувати систему, яка не збігається з вашою необхідність дисципліни в якості індивідуального вам судилося боротися сама система вашої торгівлі. Святий Грааль, що багато хто прагне є вміння правильно визначити свої сильні і слабкі сторони. Це звучить просто, але ви будете здивовані, як багато людей будуть враховувати деякі недоліки, які вони не хочуть визнати, нікому, навіть собі. Якщо більше трейдерів буде першим бути чесними із самими собою, а потім розробити систему, з урахуванням їх власних атрибутів ми повинні були б ще багато багатих торговців.

Чи будете ви розбагатіти торгівлі? Якщо у вас є чесність вибрати правильну систему, і дисципліну, щоб слідувати цій системі це може бути можливим.