як порівнювати проїзні гроші

Є багато постачальників гроші карти на вибір, а також безліч карт гроші, щоб зробити його складним для вас, щоб вибрати найбільш підходящу карту для ваших фінансових потреб. Ця стаття передбачає певні критерії, які можна використовувати основу для переміщення порівняння карти гроші.

Визначте ваші потреби,

Перед тим, як йти в порівняння подорожі гроші, це дуже важливо для оцінки ваших фінансових потреб. Є карти, які призначені для конкретних корпоративних і промислових цілях. Так що, якщо ви збираєтеся на офіційну поїздку, ви повинні сконцентруватися на корпоративних карт гроші, які вимагали вигоди. З іншого боку, якщо ви збираєтеся за кордон у відпустку, ви повинні прийняти гроші карти, яка дійсна в більшості торгових точок, ресторанів і готелів. У цьому випадку краще вибрати картку, яка дозволяє знімати гроші в банкоматах за нижчою Комісія за зняття.

Операційні збори

Порівняння Travel Money також може бути зроблено на основі угоди збори, що стягуються карти провайдерів. Як тільки ви вирішили на валюту, яка вам потрібна, ви можете вибрати картку постачальника, який заряджає мінімальні комісійні збори. Є постачальники, які не стягують операційні витрати. Однак, як ніхто не працює на благодійність; переконатися, що немає ніяких прихованих платежів. Багато компаній, які надають туристичні карти з нульовим зборів угоди здебільшого заробляють купівлі та продажу валют у різних обмінних курсів.

Інші критерії

Комісія за зняття банкомат може бути ще одним головним критерієм для подорожей порівняння карти гроші, особливо якщо вам потрібно вивести невелику кількість повторно. Є проїзний провайдерів, які також стягують певний відсоток по зняттю і стягувати штраф, якщо ви надмірно вивести за рамки конкретної межі. Краще, щоб порівняти витрати прикріплені до різних картки для того, щоб отримати найбільш економічний угоди. Ви також можете зареєструватися на правила, що стосуються викупу валюти в разі різних карт гроші подорожей.