як перемогти форекс для чайників

Торгівля на Форекс є відносно новою концепцією в світі фінансових інвестицій. Високе боргове навантаження пропонується, волатильність, і 24-годинний доступності причин, чому цей бізнес просто занадто непереборним ігнорувати.

Є факти, що більшість трейдерів втратили гроші на цьому ринку, але є факти, що деякі виграла торги. Виникає питання: чому?

Насправді, відповідь дуже проста. Якщо ви хочете, щоб виграти на цьому ринку, то бачу це як важка робота. У роботі, ринок платить вам бути дисципліна, відкритий розум і бажання вчитися. Якщо ви хочете, щоб виграти в цьому ринку, то, перетворити цей потенціал в прибуток.

Формула проста,
прості, але логічним торгова система + = дисципліні перемогу

Знайти свою торговельну систему і бути дисципліна на ньому.
Ви повинні знайти свою торговельну систему, щоб слідувати. Торговельна система, тим чином, ви можете взяти на себе відповідальність і є впевненість в тому, що вони робили так. Це шлях торговельної системи, що дозволяє підходящі і зробити великі гроші для деяких трейдер іноді не підходить для інших трейдерів.

бути дисципліна
Багато трейдерів змінити свою перемогу у втрату. Вони мають гарну форекс системи, які працюють, але відсутність дисципліни змінив їх безнадійними невдахами. І, звичайно, це фатальна помилка. Трейдери повинні слідувати і дисципліни з їх власної торговельної системи форекс незалежно від того, коли втрати.
Форекс включає в себе прогнозування і ніхто не може передбачити наступний майбутня ціна на абсолютно праві. Торговельна система зроблена на основі логічних та аналітичних розрахунків для прогнозування наступного ціною руху валют. Якщо у вас немає дисципліни, то ви не маєте логічні та аналітичні прогнози. Це означає, що, не мають торгової системи.

виграти
Як тільки ви будете дотримуватися формули, ви будете переможцем. І тримати з вашої власної торговельної системи. Іноді, ви втратите у вашій Forex торгівлі, але це нормально. Там немає торговельної системи вдосконалює і 100% прибутку. Хороша торгова система форекс системи форекс, які зроблять вас сукупно перемогти. Просто дотримуйтесь системі і ніколи не перетворить ваш перемог до втрат, порушуючи вашої торговельної системи.