як боротися з інструментами і MetaTrader MetaTrader рахунки копіра

Metatrader засоби класу програм, які збільшують і підсилюють фундаментальної можливістю Метатрейдер. Metatrader є основною платформою для торгівлі валютами на ринку Форекс. Форекс біржа, на якій багато хто з світових валют торгуються. Metatrader рахунки копіра дозволяє людині або копіювання угод і назад і з різних рахунків.

Валюти торгуються в парах. Вони також звертаються з ідеєю, що одна з них буде рости швидше, ніж інші, або, навпаки, що одна з пар буде йти швидше, ніж інші. Якщо трейдер вважає, що японська ієна буде рости в ціні, коли по відношенню до долара США, він чи вона може поставити на позицію, де трейдер був довгим і коротким ієни до долара.

Довгі означає торговець купує власність певну кількість певної валюти. Це буде зроблено, коли трейдер відчуває валюти збирається піднятися в ціні по відношенню до іншої валюти. Є надія на те, що значення, тим вище і тоді позиція може бути закрита або продані. Коротка сторона якраз навпаки. Трейдер, вперше продає валюту він чи вона сподівається, падіння вартості по відношенню до іншої валюти. Після того, як валюта впала вона буде потім викупила на більш низькому значенні для отримання прибутку.

Платформа MetaTrader і MetaTrader інструменти показати все це дію в ряд реальних графіків часу, що дозволяє трейдеру візуально легко зрозуміти уявлення, які типи взаємодій відбувається в ринку Forex.

Metatrader рахунок копір забезпечує відмінні можливості для ефективної торговельної декількох облікових записів поряд з високим ступенем корисності. Там немає програмного забезпечення обмеження на кількість терміналів. Брокера або апаратних трейдер буде мати деякі обмеження.

Metatrader рахунки копіра входить дуже зручний для брокерів. Якщо вони торгують керованих рахунків для клієнтів з тієї ж стратегії, MetaTrader копіра значно знижує їх адміністративних накладних витрат. У разі русі ринку в “неправильному” напрямку копіра інструмент дозволяє брокеру швидко хеджувати свою позицію шляхом передачі всіх або частини його іншому брокеру. Модуль хеджування, а також модуль зворотного бувають особливо зручно для такого роду операцій.

Копіювання може бути 12:59, один до багатьох або багато до одного. CopyTool будуть обробляти всі комбінації Купити, продати, лімітних і стоп ордерів разом з Instant Execution і Market Execution. Це дуже універсальна частина програмного забезпечення і є одним з улюблених інструментів MetaTrader.

Metatrader рахунки копіра також має безліч параметрів, що настроюються. Можливість використання фільтрів і побудувати свою власну систему управління грошима лише кілька прикладів.