які насправді робить трейдерів форекс гроші, торгуючи

Я знаю, що є багато трейдерів, які втрачають гроші. Я впевнений, що це цілком природно для них, щоб думати “це трейдери форекс насправді робить гроші, торгуючи?” Я розумію, чому вони будуть відчувати себе таким чином. Зрештою, коли ви приймаєте одну поразку за іншою, як би ви не? Правда така, що Є люди, які роблять гроші, проте 95% трейдерів втрачають гроші.

Будь ласка, не став зневіру про форекс, коли ви чуєте це статистика. Правда, що ви не повинні бути однією з жертв. Те, що більшість трейдерів бореться здається, ніколи не бути інформовані про те, що вони стрибають з одного ярлика до наступного.

Замість того, для ярликів, то чому б тобі просто не тримати речі простими. Коли справа доходить до технічного аналізу, вірити цьому чи ні все, що вам потрібно, це простий гістограма і зрозуміти концепцію ціни. При використанні цінової дії, ви дізнаєтеся про торгуючи по тренду, розуміння цінових моделей, знайти реальну підтримку і опір, і просто мати більш глибоке розуміння тонкощів ринку.

Що робить ціну таких дій виграшної стратегії є те, що вона змушує трейдера копати глибше і зрозуміти справжні фундаментальні причини, чому ринки рухаються таким чином, що вони роблять. Вона ставить вас в сидіння водія і змушує вас відчувати, що ви більше в контролі. Це призводить до більш гарантованою і впевненим трейдером який завжди допоможе вашого прибутку. Не робити ті ж помилки, що 95% торговельних публічний роблять.