який фактично іноземній валюті інвестування платформу прийняти рішення про

Які Валютні Купівля та продаж систем?

Валюта купівлі і продажу техніки представляє собою набір правил, які спрямовані, щоб гарантувати, що ви торгуєте в самий шлях, яким безкоштовно в упередженості і впливають емоції. Більшість торговців новачок з’явиться виявити валютного дилінгу системи в той час як більш досвідчені торговці будуть рухатися в кінцевому рахунку, будувати торговельну техніку самостійно.

Торгівля валютою великий торгової системи повинно здаватися, щоб охопити і покриття для всіх досяжних випадки якої ринки можуть також за допомогою вгору. У цьому відношенні, вони дійсно повинні включати правил, які регулюють, серед іншого наступне:

один. Які Forex пари для торгівлі.

2. Коли саме для входу і виходу комерції.

три. У якому визначити стоп-лосс і тейк Виручка звинувачення.

Торгівля на ринку Форекс справу методи повинні бути розглянуті в цілому проти історичної інформації (відомий як бек-тестування). Новачок купці, при пошуку придбати програму форекс інвестування, повинна постійно гарантувати якому програма була правильно backtested і результати якої реально. Існують спеціальні пакети програмного забезпечення тепер отримати які обернено-тест-системи покупки регулярно.

яку програму валюті інвестування прийняти рішення про?

Це може покладатися на вашу справу стилю. Деякі торговці коливаються купців і здасться зберегти позиції протягом багатьох ночей, тижнів або місяців, можливо. Інші воліють стиль кожного торгового дня і, ймовірно, буде в і з торгівлі всередині той же час доби. Загальні гойдалки купівлі і продажу програма буде заглянути розглянути великі рухи, починаючи з 100-300 пунктів над інтервалом у кілька днів і ночей або тижнів. Тим не менше, програма внутрішньоденною торгівлі валютою здається для невеликих можливостей становить 25-50 пунктів.

Валюта торговельні системи скальпінг були опинитися добре любив занадто пізно. Скальпінг дійсно покупка мода, яка, здається, набуває заробіток на досить невеликі коректування за вартістю, зазвичай швидко після торгівлі було укладено і добирається, щоб бути прибутковим. Це дійсно тактика, яка, здається, не захопити 50 ходів пунктів, а, скоріше це більше про перегляді ціною продажу і входити і виходити з угод для швидких ударів п’ять пунктів якої крихітні малі складаються.

Хоча це може здатися небезпечним, він може бути досить нижньому небезпеки методу, якщо проводиться точно. Як і всі покупки та продажу методи, по суті найбільш важливим параметром, який повинен отримати ім’я тут управління капіталом. Отримання жорстку стратегію виходу та керівні принципи про те, скільки свого капіталу в небезпеці в торгівлі повинні бути ясно викладені.