що є кращими для торгівлі валютами

Якщо ви новачок у форекс ви будете знати, що є чому повчитися, і одне з рішень, ви зіткнулися з знаючи, які валютні пари для торгівлі. Якщо ви концентруєтесь на один або два або ви повинні бути готові торгувати будь-якою кількістю різних валютах?

Ну різних трейдерів буде мати різні думки на цей і справді не в тому, що не існує правильних або неправильних відповідей. Кожен трейдер відрізняється і буде мати свій власний стиль торгівлі, і це може включати фокусування лише на одній валюті, наприклад, GBP / USD, наприклад, або можуть бути пов’язані з переглядом Число пар і чекає хороша настройка відбувається на будь-який з них.

Наприклад, трейдер може мати свій власний набір правил у тому, що вони завжди будуть чекати зокрема технічні індикатори, щоб бути в згоді перш ніж увійти в становище. Вони застосувати це до кожної валютної пари, знаючи, що вони мають високу ймовірність торгівлі, яке прибутковим.

Альтернативний підхід, і за який виступала сама, це лише сконцентруватись на основних валютних пар. Це тому, що вони є найбільш широко торгуються, що означає, що з такою кількістю трейдерів і фінансових установ займатися торгувати ними, вони відповідають ще краще, щоб технічний аналіз, який врешті-решт є ефективним засобом відображення людської поведінки. Ще одна причина, я віддаю перевагу тільки торгівлю основними валютами, тому що вони, як правило, стислі спреди що важливо, оскільки з плином часу ці більш високі спреди дійсно може зробити пролом у вашій прибутку, і якщо ви короткостроковий трейдер або спекулянт вони можуть зробити торгівлю вкрай складно.

Наприклад, якщо ви торгуєте EUR / USD ви зазвичай дивіться на 2 або 3 точки поширився в той час як якщо ви торгуєте одним з другорядних таких пар, як EUR / CAD наприклад, ви могли б дивитися на 8 або 10 точки розповсюдження .

Так які ж основні валютні пари?

Ну чотирьох найбільш широко звертається пари GBP / USD, EUR / USD, USD / JPY і USD / CHF. Я особисто торгувати перші три пари, але ви можете віддати перевагу, щоб зосередитися тільки на одній парі. Такий підхід, безумовно, має свої переваги, тому що ви можете дізнатися характеристики конкретної пари і поведінки, яка дозволить вам легко визначити ті ж закономірності, які відбуваються знову і знову.

Іншим фактором є ваш місцевий час і які години ви доступні для торгівлі. Ви хочете в ідеалі для торгівлі валютами, які найбільш широко торгуються в години, коли ви знаходитесь на вашому комп’ютері. Таким чином, щоб підвести підсумок, немає дійсно ніяких кращі валют для торгівлі, як всі пари є потенційно прибутковими, але основні пари мають вузькі спреди і є найбільш активно торгованих яка означає, що вони відповідають дуже добре до технічного аналізу, і саме тому я особисто тільки зосередитися на торгівлі цими валютами.