що мається на увазі під Forex або іноземної валюти

Більшість країн мають свої національні валюти, такі як долар США, британський фунт, японська ієна і бат Таїланду і це, звичайно, необхідно для здійснення платежів за товари та послуги у межах кожної країни. Тим не менш, у світі, де ми подорожуємо все більше і більше, і де країни все більше торгують один з одним, іноземної валюти зобов’язані платити за транскордонні продажу товарів і послуг. Це означає, що повинен бути якийсь механізм, щоб забезпечити доступ до іноземних валют, так що платежі можуть бути зроблені у формі, прийнятною для продавця, і, отже, потреба у валютному ринку (або валютному ринку, який є просто короткою на іноземну валюту).

У своїй найпростішої формі іноземної валюти ставиться до грошей, які виражені в іншій валюті, ніж свої власні. Наприклад, якщо у людини обмін своєї валюти на валюту іншої країни, то він купує іноземну валюту. Звичайно, ми часто думаємо, іноземної валюти з точки зору туризму і більшість з нас поїхав за кордон або у відпустку або для бізнесу та обмін валюти на прибуття до місця призначення платити готельного та ресторанного рахунку та для таксі, місць та торговельних центрів. Проте, валютні не просто обмежується відносно невеликими сумами грошей обробляються туристів, але в рівній мірі відноситься до великих операцій, таких як обмін сотні мільйонів доларів США, коли американська компанія купує іншу компанію, яка, працюють за кордоном.

Взагалі кажучи, в США гроші яких виражена у валюті іншої країни було б назвати як іноземної валюти, і важливо пам’ятати, що ми не завжди говоримо тут про готівку. Валютні також може складатися з грошей, які можна придбати через кредитну лінію (наприклад, кредитна карта) або той, який проводиться у формі дорожніх чеків. Іншими словами, ми все ще говоримо про валютні для будь-якого оборотним інструментом яких виражена у валюті, відмінній від долара США.

Коли ми говоримо про Проте на валютному ринку ми насправді не беруть участь в обміні невеликих сум валюти туристами, але дивляться на іноземну валюту якою обмінюються між собою міжнародну мережу валютних дилерів і зазвичай обмінюються у тому, що більшість нам би побачити, як дуже великі суми грошей. Наприклад, одним з основних гравців в торгівлі іноземною валютою є великим банкам і тут американський банк може знадобитися японської ієни і таким чином внести кілька мільйонів доларів США з японського банку в обмін на японські ієни.

Сьогодні все більше число дрібних інвесторів мають можливість брати участь у валютних ринках і отримувати вигоду від прибутку повинні бути зроблені, як ціни на національній валюті вирости і впасти один проти одного. Однак, як правило приватне форекс трейдер сам не торгувати великими сумами грошей, але в стані торгувати, працюючи через посередників, які самі є головними гравцями на ринку.