читання свічкові графіки, як професійний

Свічкові патерни використовуються кожного і всякого роду трейдера. День торгівлі і свінг-трейдингу використовувати свічники, як спосіб читання графічні моделі швидко і ефективно, при отриманні тих же даних, пропоновані баром і HLOC чартах. Професійні трейдери люблять свічники, тому що вони можуть бути прочитані набагато швидше, ніж гістограма, а також дозволяє різні види технічного аналізу відомих як читання свічник.

зміни для вашого стилю

Ваш стиль торгівлі має багато спільного з дійсно свічники може стати частиною вашого повсякденного техніку торгівлі. Розробка торгового плану навколо свічників може бути важко, і, таким чином, краще всього використовувати свічники на додаток до вже завершено торговий план. Є багато торгових семінарів надів на професійних трейдерів для вивчення ключ до інвестування свічник і чому графічні моделі існують.

Підсвічники є лише одним з багатьох інструментів, щоб зробити послідовну прибуток. Так само, як японські трейдери використовували протягом сотень років, свічники може показати графічні моделі, перш ніж вони відбудуться. Наприклад, великий гніт з невеликим вниз тіло в кінці вказує на нерішучість або, що ринок може бути готовий до розвороту. Було б важко навіть для професійного трейдера, щоб не показувати, що графічний дисплей свічники дати інвестору.

використовувати свій власний план

Інвестування досить складно без використання свічок. Багато трейдерів вважають за краще використовувати свої власні основні торговий план і потім включити свічкові моделі графіку у вигляді підтвердження. Денний трейдер воліє ці свічкові моделі графіку, тому що скальпінг та інших коротких позицій терміна мають дуже маленькі вікна можливостей. Свічники дозволяють читати і розуміти більше даних за менший час.

Повний торговий план має передбачати деякі свічкові моделі та інших графічних формацій. Добре працював стратегії може впоратися з додаванням підтвердження свічник, а менш складні стратегії не може бути досить різноманітною, щоб супроводжувати свічники. Багато прибуткових торгових стратегій використовувати поєднання того й іншого, прямо технічного аналізу змішується з підсвічником читання для отримання послідовної прибутку.

використовувати планувальник

Планувальник торговий план допоможе вам кинути в суміші свічок без перестаратися з вашої стратегії занадто багато змінних. Здебільшого, графік свічок так само, як гістограма, а й власних технічних індикаторів. Наприклад, невелика хрестоподібна свічник часто означає, нижній або верхній частині діаграми, таким чином, покупка або продаж має настати залежно від поточного моменту.