це можливо торгувати на форексі без використання технічних індикаторів

Якщо ви поговорите з будь-яким Форекс трейдер, ви побачите, що переважна більшість з них використовують технічні індикатори, щоб зробити свої торгові рішення. Однак це не обов’язково означає, що вам потрібно бути експертом в області технічного аналізу для того, щоб бути прибутковим трейдером форекс. Це далеко не так насправді.

Там немає сумнівів, що технічний аналіз може допомогти вам значно у прийнятті торговельних рішень, і багато трейдерів будуть безнадійно застряг без нього, але це ще можна зробити гарний прибуток без використання будь-яких технічних індикаторів взагалі.

Наприклад, ви можете вирішити прийняти довгострокову перспективу і використовують фундаментальний аналіз, щоб допомогти вам зробити ваші торгові рішення. Таким чином, вам не потрібно бути настільки точні, про вашої точки входу і ви можете сидіти склавши руки і дивитися вашу позицію розвертатися без необхідності постійно спостерігаючи за ринками протягом усього дня.

Цей вид торгівлі вимагає, щоб ви були в змозі інтерпретувати нинішніх економічних умовах і в деякій мірі прогнозувати майбутні події, такі, як, темпи якого шлях інтерес буде рухатися в найближчі місяці.

Класичний приклад когось, хто був успішним використанням цього методу є Джордж Сорос, який прийняв сумнозвісну позицію на британський фунт у 1992 році. Він замкнутий фунт сильно незадовго до Банку Англії відкликала фунта з європейського механізму регулювання валютних курсів і кишеню більше 1 млрд. доларів. Це був, очевидно, на основі економічних факторів, а не будь-які фантазії технічні показники, такі як RSI перепроданості MACD або кросовера.

Таким чином, ви безумовно можете отримати великий прибуток від довгострокового фундаментального аналізу, але якщо ви більше короткостроковим трейдером, тобто все ще дає прибутку. Наприклад, ви могли б розглянути можливість прийняти стратегію, засновану на торгівлі на економічних даних.

Це досить важко зробити, і це не те, я особливо добре, але це, безумовно, можна отримувати прибуток таким чином. Справді я знаю кілька трейдерів, які торгують прес-релізів для життя. Основними оголошення можна створити дикі коливання в ціні валюти таким чином, є багато можливостей, щоб торгувати цими летючими рухів в ціні.

Нарешті, якщо фундаментальний аналіз і технічний аналіз не ваша річ, то ви завжди можете використовувати єдиний значимий показник вам дійсно потрібно – ціна. Адже цінової історії розповість вам, як валюта вела себе в минулому, і якщо читати правильно, може бути використана для прогнозування майбутніх рухів, а також.