форекс успіху – простий метод для величезного прибутку

Тут я збираюся показати вам, як домогтися успіху форекс з простий метод, який є логічним, перевірені і ви можете використовувати відразу на більші доходи. Давайте дивитися на це.

Кращий спосіб заробити гроші, купівля та продаж на проривах. Якщо ви включаєте їх у вашій торговій стратегії ви можете використовувати їх, щоб накопичувати величезні прибутки.

Прорив просто перервою нові мінімуми або максимуми графіка, і це факт, що більшість великих рухів починаються з цих перерв, так що якщо ви купуєте або продаєте їх, ви можете отримати з усіх кращих тенденціях і прибуток з ваших торгових сигналів.

Так що, якщо це так просто Чому більшість трейдерів роблять гроші з ними?

Відповідь – більшість трейдерів може купити або продати прориви вони думають, що вони пропустили деякі русі і чекаємо відкату, щоб увійти за найкращою ціною – але ціни не відкат і трейдер не влучає у русі. Звичайно, якщо б вони отримали, вони б пропустив початок рухатися, але це не має значення – до тих пір, поки у вас є велика прибуток!

При прориві торгових що потрібно для торгівлі дійсні прориви це означає,

– Деякі тести принаймні дві, але зазвичай більше, тим краще

– У стільки різних часових та широкої простору в часі краще

Ви повинні бути виборчими.

Чи не торгуйте, що прориви були протестовані тільки кілька разів, зверніть увагу на ті, які мали численні випробування і бути терплячим, поки ви не бачите їх.

Не всі прориви продовжують і деякі не спрацювати, так як Ви визначаєте хороші?

Ви повинні перевірити динаміку цін прискорюється через точки прориву.

Використання деяких динамічних осциляторів для цього. Ми обговорювали ці повністю в інших статтях, – але два з них є хорошими, стохастичний і RSI.

Якщо у вас є імпульс на вашому боці, ваш стоп очевидна – залишити це позаду рівня прориву.

Якщо ваш замок в і хочуть провести великі тенденції, що не рухати стоп швидко.

Зачекайте, поки ця тенденція продовжується, і слід його за ключовою ковзної середньої (нам подобається 40-денна змінна середня) вам буде не вистачати трохи в свою чергу, але це нормально, якщо ви отримали 60% від кожної великої тенденцією ви були б дуже багатими.

Ви повинні тримати ваші зупинки за випадкові волатильність, або Вам буде просто отримати обрізається з торгівлі занадто рано.

Ви можете помістити прориву системи разом швидко і легко, і незабаром буде торгуватися на 100% + річного прибутку. Не обманюйте простотою системи – вона працює і прості системи завжди.

Більшість трейдерів не можуть насолоджуватися успіхом форекс, тому що вони не можуть купити прориви, але якщо ви це зробите, то у вас є фантастичний потенціал прибутку менше ніж за 30 хвилин на день!