форекс торговий день – небезпеки кривої

У форекс день ви бачите багато систем, які мають фантастичні запису треку в спині тестування, але вони ніколи не може зрівнятися з цією продуктивності в режимі реального часу і трейдер знищує його капіталу.

Причиною цього є концепція кривої – якщо ви не розумієте його значення ви програєте.

Багато трейдери купують гіпотетичні запису треку, або розробити свої власні, запустивши свої сигнали на минулих даних і будь-які досягнення в торговий день криво встановлені.

чому?

День торгівлі за самою своєю природою не працює.

Ви ніколи не отримаєте реальний досвід часу прибутку, так що будь-який досвід повинен бути встановлений кривої, щоб отримати прибуток.

Так що ж таке кривої?

Це означає установку торгових сигналів до даних (ви, звичайно, можете зробити це на минулих даних, як ви знаєте, ціни закриття) і переконавшись, що послужний список це вигідно.

Це дуже схоже на зйомки у двері сараю з подальшим малюванням Cirlce навколо кожного з них, після пострілу в Amek їх усіх биків очей.

Звичайно вигину системи відповідно з даними не працює і рентабельності це просто ілюзія.

Приклади кривої обладнаної системи

З величезною кількістю правил і параметрів, або унікальні правила і параметри для різних умов торгівлі або контрактів.

Якщо ви крива відповідає системі, будь то торговий день і довгострокова тенденція наступні, він втратить.

Немає достовірних даних

День трейдери повинні підбору кривої заднім числом, щоб отримати прибуток, як і в реальному часі волатильності є випадковим і її неможливо передбачити напрямок ціни.

Щоб заробити гроші в будь-якій формі торгівлю необхідно грати на шанси, і ви не можете зробити це в торговий день.

Коли ви купуєте один з тих привабливі день торговельні системи пропонують вам 100% прибутку або 70% показники успіху попросити реального часу відслідковувати запису, і ви не будете отримувати той.

Одним представлені Вам гіпотетичний і зроблено знаючи ціни закриття і був кривої встановлені.

Спробуйте торгувати будь-який день торгова система від постачальника в режимі реального часу, і ви можете поцілувати на прощання на ваш рахунок власного капіталу. Не попадіться на обман систем торгового дня побачити реальність, яка являє собою вірний шлях, щоб втратити всі свої гроші швидко.