форекс ресурсів скарбниці міжнародного капіталу

Важливо вчитатися для управління ресурсами форекс і форекс новини, щоб мати постійний успіх з вашим форекс брокера. Кращих інвесторів може передбачити зміни ринку на основі зрушень в місцеву економіку і використовувати всі ресурси, як би ні хвилини, щоб отримати перевагу і пищати позитивні пунктів. Одним з таких ресурсів є Казначейство International Capital доповідь, який уважно вивчає може призвести до величезного прибутку.

Казначейство міжнародного капіталу

Казначейство International Capital (TIC) являє собою серію доповідей, які розкривають грошей, що надходять в і з Сполучених Штатів. Він випущений американським міністерством фінансів в середині кожного місяця з щоквартальною та щорічної поновлення, а також.

Охоплюють як довгострокові і короткострокові операції на облігації, акції, опціони, свопи, деривативи, валют, банківські операції, форвардні та інші бігові угод, капітал Власні Міжнародної має вирішальне значення для форекс, як це безпосередньо випливає і обчислює обмінів, які впливають на ринок.

Міжнародний капітал Власні також відомий як чисті іноземні покупки, тому що вона обчислює загальне (нетто) кількість угодах між країнами. Якщо одна країна різко зупиняється витрачати гроші, або бере участь в набагато більше угод, то це може бути сигналом майбутнього спаду або збільшення валюти цієї країни для інвесторів форекс. Зверніть увагу на істотні зміни в витрати протягом тривалих періодів часу.

ТІЦ розраховується Міністерством фінансів США, яке приймає різниця між загальною вартістю іноземні покупки акцій і облігацій і загальна акцій і облігацій, проданих цій країні. Як рівнянням:

TIC = (іноземні покупки акцій і облігацій) – (акції та облігації продаються)

Позитивне значення відповідає більш цінні папери продаються, ніж купив, тоді як від’ємне значення TIC означає, що в даний час країна витрачає більше, ніж продає.

Значення форекс

Торгівля на ринку Форекс заснований на валюту сили і TIC є відмінним поданням цієї цифри. Щоб купити акції або облігації, ви повинні спочатку купити валюту цієї країни. Таким чином, коли цінні папери країни, більш затребуваних, так теж свою валюту. Курси валют, як відомо, різко переходити поряд з випуском цього щомісячного звіту. Серйозно розглянути використання цього при інвестуванні з Вашої торгової платформи форекс.