форекс брокерів – наслідки зробити неправильний вибір

Більшість людей, які відчайдушно намагаються відкрити рахунок форекс брокера, як тільки вони дізналися все про форекс. Однак це рішення, яке ви повинні прийняти ваш час більше. Навіть якщо ви тільки плануєте торгувати з дуже невеликими пакетами, ви все одно повинні витрачати значну кількість часу, вибираючи правильний брокер форекс.

Неправильний вибір форекс брокера може виявитися дорогою помилкою. Це тому, що для початку не всі брокери повністю регулюється. Тому те, що це означає, що якщо ви платите гроші на свій рахунок, ви ніколи не побачите цього ці гроші знову ж, незалежно від того, отримання прибутку чи ні. Це не звичайне явище, але може статися, якщо ви йдете з нерегульованою компанії, особливо той, який знаходиться в офшорній юрисдикції.

Що стосується торгівлі на ринку Форекс насправді, ще однією проблемою ви можете зіткнутися проблеми спредів. В ідеалі ви хочете вибрати брокера, який пропонує поширюється не більше ніж на 2 або 3 пункту по основних валютних парах і, звичайно, не більше 4. Якщо ви більше довгостроковим трейдером, то ці великі спреди не вплине на вас занадто багато, але якщо ви денний трейдер ви побачите, що ці великі спреди дійсно може перешкоджати вашому прогресу.

Наприклад дозвольте мені продемонструвати це шляхом порівняння 2 різних брокерів. Компанія має спреди 2 очки, а компанія Б має спреди 4 очки для конкретної пари. Тепер, якщо ви були на 5 виграшних угод з 10 очок (до обліку спредів) в даний день, ви б зробили 40 пунктів прибутку з торговельної компанії і всього в 30 точках з підприємством B.

Так що це досить очевидно, що це суттєва різниця, і в довгостроковій перспективі ці великі спреди може мати руйнівний вплив на вашу загальну прибуток.

Нарешті ще одним наслідком помилкового вибору брокера є те, що ви можете швидко розуміють, з вашою ціною, що вони не пропонують деякі з особливостей, які ви повинні бути прибутковим трейдером. Наприклад, ви можете зареєструватися, щоб брокер тільки, щоб знайти, що вони пропонують тільки самі основні засоби або графіків, що вони дуже ненадійні під час самого жвавого час дня, наприклад.

Так справа в тому, що ви повинні витрачати стільки часу, скільки можливо дослідження різних різних брокерів форекс, перш ніж зробити остаточне рішення. Якщо ви цього не зробите ви можете знайти собі стає засмучений з вашого поточного брокера і того, щоб переключитися на інший незабаром після цього.