успіхом валютою – це початківці трейдери зробили мільйони вже через 14 days_

Якщо є одна історія про форекс, що ви повинні дізнатися і переварити це історія “черепах”. Ця група трейдерів навчилися торгувати всього за 14 днів, і пішов, щоб зробити $ 100 млн лише за 4 роки – це історія надихає і може привести вас до успіху валюті торгівлі.

Легендарний трейдер Річард Денніс поставив перед собою завдання показати, що хтось був здатний стати успішним трейдером з правом освіти і мислення, тому він зібрав деякі люди з усіх верств суспільства, всіх віків, обох статей і приступив до навчаючи їх торгівлі.

Вони були різні групи, які включали аудитора, охоронець і дитина тільки що зі школи. Насправді у них тільки була одна спільна риса:

Вони нічого не знали про фінансові ринки і ніколи не торгував раніше.

Денніс вчив їх протягом 14 днів і встановити їх з торгових рахунків, а інше вже історія, вони зробили більше 100 мільйонів доларів протягом декількох років, і багато згодом став торговим легенд.

Денніс вчив їх простої системи торгівлі валютою так просто насправді це може бути зрозуміле будь-яким (по суті, це був довгий термін після прориву системи) і жорсткі критерії управління капіталом. Він не сказав, щоб вони сліпо слідували його вказівкам, він переконався, що вони зрозуміли логіку він був заснований на, так що вони були досить впевнено, щоб взяти систему і застосовувати його самі.

Так що ви можете дізнатися?

, Що прості системи працюють добре і до цих пір, чому?

Якщо ви ускладнити систему, скільки ви будете в кінцевому підсумку втратити, тому що є занадто багато елементів, щоб зламатися. Сьогодні у нас є більше потужності комп’ютера і краще хрускоту числа даних, ніж будь-коли раніше, тим не менш, 95% трейдерів ще витирати себе, і завжди робили.

Бути розумним або побудові складних систем не допоможе – так що тримаєте його простим.

Будь-яка людина може навчитися торгувати системі, але набагато менше, може застосовувати його з дисципліною, коли тиск йде і настає вирішальний момент і втрати після втрати хітів ви (і повірте мені, що вони роблять, і його жорстке) тут свої жорсткі управління капіталом і дисципліни, щоб повісити на життєво важливі і взяти короткострокові втрати, щоб зробити більше довгостроковий прибуток.

Ви, звичайно, потрібна надійна система для досягнення успіху – але ви також повинні дисципліну, щоб слідувати йому, і ось що Денніс вчив своїх учнів.

Дисципліна важко, так як вона означає, що ми повинні тримати наші емоції під контролем і що важко, навіть для досвідчених трейдерів. Проте дізнатися, як це зробити, і ви можете насолоджуватися успіхом валютою.

Може бути, ви не станете так багаті, як черепахи зробив, життя просто не подобається, що він робить, але довести одну точку:

Будь-яка людина може навчитися торгівлі та будь-хто може бути успішною, тому використовувати його в якості натхнення у вашій форекс і перевірити ці два великих книг.

Шлях Черепах Кертіс Віра, який був найуспішнішим з черепах і говорить вам все, що вам потрібно знати про експеримент, а також прочитати велике інтерв’ю в Market Wizards, Джек Швагер Воно має не тільки інформацію про черепаху експерименту, але деякі з кращих трейдерів ніколи інтерв’ю – обидва обов’язкове читання.

Черепах надихнув мене на торгівлі більше 20 років тому, і я сподіваюся, що вони надихнуть вас на свою історію і допомагає привести вас до успіху валюті торгівлі.