три торгового дня рад, які, можливо, подвоїться потрійний щоденної прибутку.

Деякі з найбільш важливих речей, щоб бути в курсі, коли торгові, читання стрічки, технічні індикатори та основні Дискреційні Правила торгівлі. Будучи в стані зрозуміти, як застосовувати ці методи, коли торгівля є важливим чинником при вивченні, як торгувати. Ці навички важко вчитися і трохи жорстким застосовувати при торгівлі. У цій статті я поясню ці правила і як їх використовувати, так що ви можете мати більш глибоке розуміння і більш глибоких знань про них.

Які технічні індикатори?

В основному використовується в короткострокових трейдерів день, технічні індикатори застосувати певну формулу ціни цінного паперу. Подивіться і ці “індикаторів для прогнозування майбутнього напрямку ринку з використанням попередніх цінових моделей.
Приклад з найбільш поширених технічних індикаторів включає в себе ковзаючі середні, індекс відносної сили, Stochastic, MACD і Bollinger Bands.
День Трейдери використовують ці “показники”, щоб знайти певний час на ринку, коли можливості для прибуткових операцій є найбільшою.

якими є дискреційні правила торгівлі?

Дискреційні правила торгівлі є одним з найбільш важливих аспектів послідовно прибутковим торгового дня. Як і будь-який бізнес, ви повинні мати бізнес-план або набір конкретних інструкцій про те, як вести свій бізнес.
Все, починаючи від стартового капіталу, дослідження та розробки, операційні витрати і навіть реінвестування прибутку або ваше управління збитки включаються в цей план.
Професійні трейдери день використовують свої правила, як дорожня карта до успіху, так само, як власник малого бізнесу використовує бізнес-плану, пишуть вони. Дисциплінований використання цього набору результатів “правила” в день трейдера приймати тільки угоди, які не відповідають його / її конкретних торгових критеріїв, і більше нічого.
Як власник малого бізнесу ніколи б не купив інвентар для продукту, який вони не продають, день трейдера повинні практикувати дисципліну, щоб уникнути торгів, які не відповідають його / її критерії і тільки взяти торгів, які продемонстрували найвищий відсоток Результати на перемогу.

читання стрічки і як його використовувати.

Що це таке?

• читання стрічки є вивчення сировини цінової дії, як це відбувається в масштабах часу і продажів вікна, і, на думку більшості, щоб бути “чистою формою ринку.

• Термін походить від стрічки тікер; Роздрукуй тікер машин доступний, починаючи з 1870-х років, яка повідомляє розмір останньої торгівлі / бід / аск оновлення інформації.
Як він використовується:

• прогнозування короткострокових змін цін, вивчивши ціни і обсягу інформації, як це відбувається по всій стрічці Ticker.

• Найбільш ефективно використовуватися на потенційних поворотних моментів на ринку, щоб оцінити загальний настрій ринку і допомогти визначити майбутнє напрямок ціни.

• Трейдери використовують це, щоб побачити підтвердження потенційної операції установка, або один на один, що налаштування слід уникати.

Користь для трейдера:

• Фільтр з найвищий відсоток установок
• Впевненість у вашої запису
• Знайте, коли потрібно вийти з торгівлі
• максимізація прибутку в кожній угоді
• обмежити ризик у кожній угоді

Що дивитися:

• Швидкість замовлень
• Розмір замовлень
• замовленні Умова

Вчимося читати стрічку є життєво важливою частиною, щоб стати успішним трейдером в довгостроковій перспективі, і розуміння того, як вивчити цей навик може бути важко, якщо ви не знаєте, на що звертати увагу.