торгівля на ринку Форекс з точки повороту

Forex Pivot Point Торгівельні які використовуються сьогодні Форекс трейдерів і розраховані на попередньому ходу днів і угоди відкриваються, коли ринок досягає підтримки або опору лінії опорної точки надавши OB / OS показник на знак згоди. Всі підтримки і опору лінії ставляться на місце 1-ша річ вранці. то ви чекати, поки ринок, щоб цих точок входу.

Всупереч тому, що деякі могли б вірити, торгівлі на ринку Форекс з точки повороту, ймовірно, найпопулярніший метод, який використовується в торгівлі на фінансових ринках сьогодні. Задовго до винаходу комп’ютерів це був метод, який використовується трейдерами в ями, щоб визначити приховані рівні підтримки і опору.

Опорна крапка досі використовується досвідченими трейдерами підлогу і технічних аналітиків, так. Основною перевагою є те, що тепер у нас тепер є комп’ютери і може розрахувати наші точки завчасно. Багато пакети графіків можна обчислити їх автоматично, що дозволяє підвищити використання Pivot Points.

Хоча є набагато більше, щоб Trading Point Pivot на ринку Форекс, чим ми будемо згадані в цій статті, метою цього заходу є познайомити вас з концепцією торгівлі на ринку Форекс з Pivot Points.

Пам’ятайте ринку може йти тільки вгору, вниз або убік. Це як гумку, яка була розтягнута, рано чи пізно він буде відскік до точки рівноваги, коли ринок знаходиться в рівновазі, а потім розтягнути у зворотному напрямку тільки на відскік і досягти іншу точку рівноваги. Тоді деякі фундаментальні оголошення або відбувається буде управляти ринком в новому напрямку, і так день за днем. Pivot Points може допомогти визначити, як далеко це може розтягнути пружною, перш ніж вона підбирань.

Хоча Є багато термінів, які можуть бути використані для розрахунку шарніри, для цілей цієї вправи дозволяє зосередитися на щоденній терміни (тобто: 24 ч.) Опорні точки розраховуються з використанням в попередні дні, Open, High, Low, і цифри Закрити . Є багато Pivot Point калькулятори, доступні в Інтернеті, і ви одягаєте, АОТ доведеться витрачати свій час, роблячи розрахунки вручну. Крім того, майте на увазі, чим більше термін ви використовуєте більше ви повинні бути готові, щоб залишитися на ринку або чекати наступної точки входу.

Опорні точки на відміну від багатьох інших показників об’єктивний інструмент. Тому що вони математично розраховані, там може бути тільки одна відповідь на певний період часу.

Багато суб’єктивні показники, як Фібоначчі, (і я великий шанувальник FIB) хвилі Еліота і т.д. можуть мати різні торгові люди в різних напрямках, в той же час у зв’язку з індивідуальної інтерпретації ..

PP, AOS може допомогти вам передбачити, наступного дня, AOS злети і падіння заздалегідь. PP, AOS можу дати вам нічого від 4 до 8 рівнів підтримки і опору. Однак ви все одно повинні бути в змозі визначити тенденції, щоб бути успішним трейдером PP. Pivot Points також працюють краще на трендовом ринку.

Точки входу і виходу

Pivot Points може дати вам точні точки входу і виходу, а не виходити на ринки, які знаходяться в середині пробігу, або близько повернути в інший бік. Ось де ми використовуємо інші індикатори, щоб допомогти на вхід або вихід. Якщо ринок кіосків на рівні точки розвороту і у вас є перекупленності або перепроданості індикатора, який буде гарний час, щоб увійти або вийти. Або, якщо рівень Фібоначчі збігається з рівнем Точка Pivot він може зробити вагомі доводи, щоб увійти або вийти з торгівлі. Якщо ринок бичачий і ваш улюблений індикатор перекупленності не поруч, коли вона потрапляє на перший рівень опору, то ви, мабуть, є хороший випадок, щоб залишитися на ринку і зробити свій мети по прибутку наступного Pivot Point лінії опору. Прорив вище 1-й рівень опору може стати вашим новим зупинки або зупинки зворотного.

Очевидно, що вірно зворотне рівня підтримки, а також. Об’єднавши Pivot Points з вашим улюбленим індикатором ви можете розробити власну торгову систему, що ніхто більше не використовує.

Торговий протягом дня, ймовірно, залишиться між 1-я підтримка (S1) і опору (R1) рівнів, як стать трейдери роблять свої ринки. Як тільки один з цих рівнів проникли інші трейдери будуть залучені до ринку, і повинні другого рівня бути порушені, в довгостроковій перспективі трейдерів залучає на ринок.

Володіння, де підлога трейдери очікують підтримки або опору може бути явна перевага особливо, коли немає ніякого впливу ззовні на ринку. За умови, ніяких істотних новин ринку не відбулося між вчора близькі і сьогодні, AOS відкриття, місцеві торговці підлогу і маркет-мейкери мають тенденцію рухатися ринок між опорною точки (P) і першої лінії підтримки (S1) і опору (R1), якщо з цих рівнів буде пробитий, то очікуємо, що ринок стане випробуванням для наступного рівня (S2) і (S3) або (R2) і (R3)

Хоча Є багато інших аспектів Trading Point Pivot чому б не спробувати цей простий метод перших і подивитися, якщо ви можете розробити свою власну стратегію, за допомогою існуючої техніки торгівлі, AOS в поєднанні з Pivot Points.