торгівля на ринку Форекс долар і інфляції.

Протягом ряду років економіка США користується відносно низьким рівнем інфляції. Згідно з офіційними заявами, річна інфляція за останні десять років або близько того була в дуже низьких однозначних цифр. Залежно від джерела і способу розрахунку, ставка була приблизно 2. Тобто, незважаючи на масивні вливання коштів в економіку у вигляді дуже низькими відсотковими ставками.

Це курс дій вже давно підтримується фінансової влади США, ФРС. Протягом багатьох років центральний банк був стурбований зростанням, робить все можливе для боротьби уповільнення темпів економічного розвитку і застою. Це було зроблено у вигляді зниження процентних ставок і нескінченні підвищення ліквідності. Давайте не будемо забувати про кредитування руку, щоб виручити великі фінансові інститути від мас своєї сумнівної практики створили. Справді, з місяця в місяць ми лікувалися у виступах, що інфляція знаходиться під контролем, а не загрозою. До цього моменту.

Опубліковані показники інфляції відносяться до так званої “базової інфляції”, складання цін на споживчі товари, який виключає продукти харчування та енергоносії. Runaway збільшення витрат на нафту / газ і основні продовольчі товари, нарешті, своє відображення в число, так як їх ефект просочування в інші області товарів народного споживання. Деякі з знову випустила цифри приголомшують ширяють цін на енергоносії спровокували зростання інфляції в травні найшвидшими темпами за шість місяців, згідно з даними, опублікованими в п’ятницю Міністерство праці США. Ціни на продукти харчування був найбільший місячний стрибок за останні 18 років у квітні. Це щось.

Вищі енергії та цін на сировинні товари також підстьобне інфляцію тиску в інших частинах світу. Вони гостро відчуваються в Азії зокрема, в регіоні як і раніше функціонувати в якості імпортера товарів / Виробник експортером товарів. Один із способів країни можуть компенсувати таке інфляційний тиск, щоб дозволити своїм валютам дорожчати швидше. І раптом, протягом декількох тижнів, один раз знехтувати предметом інфляції катапультувався себе на перших сторінках.

На момент написання статті в середині червня, міністри фінансів країн Групи восьми промислово розвинених країн (G-8) проводять зустрічі в Осаці, Японія. Основна тема була інфляція викликає ширяють нафту і продукти харчування, які стають серйозною загрозою для глобального економічного зростання. Міністри клянуться працювати разом, щоб вирішити цю проблему. Вони закликали нафтовидобувні країни збільшити виробництво, щоб допомогти стабілізувати зростання цін на нафту, і закликав на допомогу для вирішення насувається продовольчої кризи в країнах, що розвиваються.

У відповідь Саудівська Аравія зобов’язалася збільшити його добовий видобуток додаткові 500000 барелів на день. Це, безумовно, щоб розтягнути свої здібності абсолютного максимуму, але в думки багатьох це рішення має заспокоїти енергетичних ринків, які, до речі, не мають нестачі постачання. Недавнє підбігли з ціни на нафту в новий максимум близько $ 140, швидше за все, буде ступінь мітингу протягом деякого часу.

Звідки вона залишить долар? Існує не один певний відповідь, але її один дуже можливий сценарій. Інфляційний тиск, ймовірно, викличуть FED зупинити свою швидкість різання політики, може бути, навіть почати поступове підвищення ставок. Це завжди привабливим для форекс трейдерів. Падіння цін на нафту повинні також приносити користь долара, так як витрати рекорд енергії були поносити як найбільшої силою слабкості USD (справедливо чи ні). І ще одна річ, Міністр фінансів Полсон попередив раніше на цьому тижні, що він не виключає втручання у валютні ринки, щоб стабілізувати валюту.

Отже, що таке відносини між США долар і інфляції? У поточних ринкових умовах і в світлі останніх фундаментального і технічного розвитку USD можете просто отримати настільки необхідний бюст від набагато боялися інфляції. Це відношення, проте, рідина і нестабільною. Неперевірена, інфляційні сили можуть робити якраз протилежне деякий час по дорозі запуск слайд ще один долар.