торгувати валютою з дому – простий метод потрійний цифри прибутку

Якщо ви хочете торгувати валютою з дому і зробити потрійний цифри доходу ви можете і тут ми дамо вам простий спосіб, будь-який трейдер може використовувати, щоб зробити більший прибуток …

Щоб заробити гроші на торгівлі валютами, вам не потрібно вивчати економіку або стежити за новинами ви можете просто шукати повторювані утворень карти, які мають відображення людської природи і генерувати високі шанси набір ДБЖ знову і знову.

Тому вони роблять це людська природа постійна і це виявляється в повторюваних графічних моделей. Якщо ви подивитеся на графік валюти можна помітити наступне:

1. Валюти тенденція тобто вони переміщаються вгору або вниз протягом тривалих періодів часу
2. Всі ці тенденції починаються з перервами опору і підтримки нових максимумів або мінімумів і тенденції також продовжують від них.

При купівлі та продажу цих перерв, ви можете зробити багато грошей, але як ви це робите?

Вам потрібен рівень, що був перевірений кілька разів, мінімальна кількість тестів два, а більше разів перевищує рівень був перевірений перед вона порушує краще.

Завжди звертайте увагу на рівні, які ринок вважає важливим, тому що, коли вони з’являються шанси трейдерів, які торгують в протилежному напрямку буде мати свої зупинки тут і коли рівень змін, вони повинні охоплювати і вийти, і це буде штовхати ціну далі в напрямку прориву.

Як тільки рівень поступається після зупинки були вражені, технічних торговельних систем удар і підштовхнути ціни ще далі від точки прориву і нова тенденція розвивається.

Вище логічний і простий для розуміння, але більшість трейдерів Ніколи не торгуйте прориви, тому що вони мають неправильну ментальність. Вони хочуть, щоб спробувати і купити точні мінімуми і максимуми і продають прогнозувати ці поворотні моменти.

Тому вони думають, коли стався прорив, вони пропустили початок у русі і хочуть відкат щоб потрапити на борт – але хороші прориви просто продовжувати і трейдер не влучає у русі.

Якщо ви шукаєте гарну прориви, ви можете просто торгувати перерви, як це відбувається, покласти зупинка за точку прориву і чекати тенденцію розвертатися. Якщо ви не праві стоп дуже щільно, так що це великий метод для підтримки низького ризику і високого прибутку.

Якщо ви торгуєте валютами з дому навчитися торгувати прориви. Логіка проста для розуміння і, якщо ви подивитеся на будь-яку валюту схемою можна побачити наскільки вона ефективна. Вам не потрібно торгувати часто один або два рази на місяць може зробити вас потрійний цифри річного доходу, і ви можете зробити це всього за 30 хвилин на день або менше.

Якщо ви хочете торгувати валютою з дому і насолоджуватися успіхом валютою, то навчитися торгувати прориви.