те, що ви повинні шукати в торгових Навчися

З великим потенціалом прибутку, на ринку форекс є правильне місце, щоб вкласти свої гроші, але він також володіє високим ступенем ризику, так що мають право освіти торгівлі на ринку Форекс є правильний спосіб почати вашу торговельну кар’єру. Інший маршрут, який ви можете вибрати використовується автоматизована торговельна система, але принаймні ви повинні розуміти основні першим, так що залиште цей варіант на потім.

Зазвичай, форекс освіти надають повний спектр теорії та стратегії для своїх студентів в освоєнні, але цей підхід тільки зробити те ще більш заплутаною. Всупереч тому, що людина (або тренер), зазвичай вірять, кидаючи купу теорій на своїх учнів не змусить їх вчитися швидше. Навчання основі першого здоровий глузд і ви будете мати, щоб зробити це, але навчання спекулянт стратегії для тих, хто тільки тільки зрозуміти суть того, розмір лота і кісточок різниця призведе лише до того, щоб він кинув освітню програму наполовину.

Якщо ви виявили, що курс / освітня програма тільки заплутати вас ще більше і не варто вашого часу, викинути і вчитися простіше і краще, звичайно. Ось те, що ви повинні шукати:

1. Звичайно, це не намагаються заповнити свій мозок з 101 торговими стратегіями

Щоб бути успішним трейдером, немає ніякої необхідності вивчення всіх стратегій і торговельних систем відомим людям, так як на валютному ринку існують. Курс повинен мати один або два перевірених стратегій витягнути з виграшних угод на валютному ринку, і ті, що вам потрібно освоїти, пам’ятайте, що навчання занадто багато стратегії будуть тільки викликало “аналітичного паралічу», стан, в якому ви застрягли, бо стратегії які суперечать один одному. Так, ознайомитися з фундаментальними, освоїти перевірені стратегії, і спробувати прямо зараз. Це так просто.

Кращий спосіб перевірити це відкрити демо-рахунок в онлайн-брокера форекс. Вони розкидані по всьому інтернету, і ви, напевно, бачили масивні реклама у вигляді банерів, текстових оголошень, і так далі. Деякі з них є шахрайством брокерські та деякі інші навіть не регулюється офіційними фінансовими повноваженнями, але зараз це не має значення. Все, що вам потрібно, це їх демо-рахунку, де можна жити перевірити різні торгові стратегії форекс. Я пропоную вам вибрати брокера, які використовують MetaTrader 4 (MT4) торгової платформи.

2. Практика приходить після теорій

Якщо все, що ви робите в вашій освіті форекс є просто з’їсти після теорій теорій день у день, то ви приречені на провал від переповнення нудьги та інформації. Правильний спосіб зробити це після кожної практики теорії, це де на демо-рахунку буде корисно. Все, що вам потрібно для торгівлі на ринку Форекс, зазначену у Вашому торгової платформи, таким чином, ви можете використовувати його для тестування і займатися багатьма речами.

Що вам дійсно потрібно, це не освітня програма форекс торгові, які заповнюють ваш мозок з 101 теорії та стратегії, замість цього ви повинні отримати безліч уроків, які суворо обмежені в тому, що вам дійсно потрібно, щоб вижити і генерувати стійкий прибуток на ринку Форекс.