суттєві риси успішних трейдерів форекс

Торгівля на Форекс є одним з найприбутковіших торгових доступний, але це не може бути для всіх. Багато факторів вступають в гру, крім несучих ризик втратити гроші. Деякі люди просто не створені для торгівлі іноземною валютою. Так що відмінності між успішним трейдером форекс і той, хто ні? Нижче наводяться деякі з основних рис, які кожен вельми успішним Форекс трейдер володіє.

1. здатність приймати ризик
Деякі люди скажуть вам, що Форекс не ризиковано, але це не може бути далі від істини. Ви можете втратити багато грошей через Форекс і ви повинні бути готові прийняти це.

2. впевненість
Дуже успішні трейдери форекс мають впевненості у своїх знаннях і в своєму вмінні зробити виграшних угод. Вони ніколи не вагається або нерішучим.

3. дисципліна
Дуже успішні трейдери форекс розробити торгову систему, яка працює, і дотримуйтеся його. Вони рідко відхиляються від нього і ніколи не торгувати «на льоту».

4. Можливість прийняти невдачу
Кожен може втратити гроші на своїх угод, навіть якщо ви топ форекс трейдер у світі. Така природа торгівлі на ринку Форекс. Тим не менше, різниця між середньою трейдерів форекс і успішними в тому, що вони не зосередитися на своїй невдачі. Вони приймають і дізнатися від нього потім рухатися далі.

5. терпіння
Інтелектуальні трейдерів форекс дотримуватися своєї системи і чекати прекрасних можливостей, щоб представити себе. Там немає необхідності мати відкриті позиції в усі часи. Ви можете піти на день або два, не роблячи ніяких угод. Якщо ви торгуєте заради здійснення угод, ви будете більш імовірно, перейде у більш поганих угод, ніж хороших.

6. здатність приймати помилитися
Ніхто не досконалий. Ви будете робити помилки і можуть бути випадки, коли ваш аналіз є далеко. Чи не вперто затримуватися в форекс торги пішли погано тільки тому, що відмовляються визнати помилитися. Кидай гордість і скоротити свої втрати. Там завжди буде майбутніх можливостей, щоб зробити це.

7. знати ваші фінансові обмеження
Ніколи більше-важелі собі або торгівлі з грошима ви не можете дозволити собі втратити. Ви можете стати бездомними для цього. Ви повинні торгувати тільки з грошима, які Ви можете жити без них. Якщо це означає, що починаючи з малого і лише кілька сотень доларів, то хай буде так.

8. знаючи, в потрібний час, щоб вийти
Ключ до форекс не тільки знати, коли для входу, але й тоді, коли для виходу. Форекс трейдери, які стають жадібними і залишитися в професії занадто довго, швидше за все, отримати свій прибуток знищена раптовим спадного тренда. Якщо ваша торгова система форекс означає, що ви повинні вийти, слухати його.

Володіючи цих ознак є життєво важливим для вашого успіху, як форекс трейдер незалежно від рівня якої ви знаходитесь. Придбання цих рис, швидше за все, забезпечити ваш шлях до успішної торгівлі на ринку Форекс.