свічок шаблони для торгівлі валютами

У форекс є два способи прогнозування руху ціни. Одним з них є фундаментальний аналіз і другий технічний аналіз. Найпопулярнішим інструментом технічного аналізу є свічковий моделі графіку. Вони приходять в існування деякий час в 18 столітті в Японії. Багато сировинних трейдерів були використанням таких графіків свічок для визначення руху ціни. Ось причина, чому ми називаємо це свічкові графіки.

Задовго до графіків свічок були винайдені комерсанти будуть використовувати лінії, що з’єднує ціни з плином часу. Гістограма замінили лінійні графіки, тому що бар дає набагато більше візуальної інформації про рух цін. Дивлячись на рядок певного періоду часу ви могли б сказати з якою саме ціною відкриті, закриті, те, що було високої і низької ціни на цей особливий період період. Однак свічник може зробити візуалізацію ще краще.

На початку 20-го століття американські трейдери фондового ринку почали використовувати свічкові графіки. Той, хто познайомив їх з підсвічниками був Чарльз Доу. Ми знаємо його як один із засновників компанії Dow Jones.

Підсвічник освіта

Свічковий графік складається з прямокутної формі свічки з вертикальними лініями, які називаються верхньою і нижньою тіні. Ці свічки мають два різних кольори залежно від різниці між відкриттям і закриттям ціни за період свічки. Зазвичай бичачі свічки (ціна відкриття нижче ціни закриття) мають більш яскравий колір, ніж ведмежа свічка.

Кожен рядок дає певну інформацію в свічнику. Наприклад вищих гніт або тіні показує, що була найвища ціна протягом періоду часу з світильника. Нижня тінь або тінь показує мінімум цін протягом цього строку. Горизонтальні лінії показують ціну відкриття і ціна закриття. Напрямок руху ціни визначати за кольором із свічника.

способи використання свічкові моделі для торгівлі

Свічковий графік дуже хороший спосіб візуалізувати тенденції розвитку. На таймфрейме час як 15 хвилин протягом тривалого часу, коли кілька підсвічників підходять можна побачити, якщо більшість свічники мають той же колір. Tat означає, що ви бачите тенденції розвитку.

Дуже часто трейдер повинен прийняти рішення дуже швидко. Підсвічник шаблони дозволяють отримати інформацію про рух цін у першого погляду. Колір і розмір свічок показати, що тренд і наскільки він сильний. Ось чому свічки є дуже корисними інструментами для торгівлі на ринку Форекс.