розуміння форекс пунктів

Багато людей, які хочуть торгувати на валютному ринку нервують спробувати, тому що вони не до кінця розуміють пунктів, але розуміють, що роблять помилку у своїх розрахунках може коштувати значну суму грошей.
Торгівля на ринку Форекс є схожа на покупку акцій і часток винятком того, що замість того щоб платити комісію брокера є різниця у продажу і ціна покупки валюти і цей спред, вимірюваний в пунктах, повинні бути прийняті до уваги при розрахунку прибутку або збитку .
Цитувати це найменша одиниця ціни при торгівлі валютою. Більшість валют, за винятком японської ієни, торгують до 4 знаків після коми, 0,0001. Хоча це може здатися невеликою кількістю, зі стандартним багато 100,000 одиниць базової валюти, рух ринку на кілька пунктів вгору або вниз може дорівнювати значний прибуток або збиток. Японська єна торгується до 2 знаків після коми.

Хоча широке коливання ціни валюти може призвести до величезних втрат або прибутку, а також є величезною авантюрою для дрібних інвесторів, багато брокерів форекс пропонують міні-рахунки Forex, де це можливо, щоб почати торгувати валютами з кількома сотнями доларів.

Коли ви купуєте валюту ви також продавати іншим. Ви ставите, що валюта, яку ви купуєте буде збільшуватися в ціні, але валюти повинні спочатку збільшиться на поширення різниця тільки на рівень беззбитковості, тому важливо, щоб максимально знизити поширення ви можете знайти, а завжди має справу з авторитетними брокера. Чим активніше двох валютах ви маєте справу в, тим менше спред між купівлею і продажем ціна, ймовірно, буде, вона може бути як 2-3 пункти. Поширення різниці те, що вам потрібно уточнити з брокером, що ви маєте справу з, щоб переконатися, що поширення на пропозиція не коливатися залежно від ринкових умов.

Багато брокери форекс пропонують фіктивні торгові платформи, щоб дозволити вам торговельній практиці. Ніхто не повинен брати участь у такій торгівлі на валютному ринку, якщо вони не витратили кілька місяців практикує і навіть тоді вони ніколи не повинні інвестувати більше, ніж вони можуть дозволити собі втратити. Манекена торговельну платформу і на ринку це дві абсолютно різні досліди. Торгівля на ринку Форекс є високий інвестиційний ризик і більше людей втрачають гроші, ніж отримати прибуток. Для кожного хтось торгівлі валютою повинна бути невдахою і дрібних інвесторів конкурує з великими установами.

Ринок Форекс є високий інвестиційний ризик. Ця стаття призначена тільки для інформації і автор не несе ніякої відповідальності за будь-яку дію, розпочате.