прогнозування ринку – факт чи вигадка

Сьогодні я збираюся обговорити спірні галузі торгівлі. На мій погляд, ці суперечки викликані відсутністю знань. Брак знань часто породжує страх для тих, хто не розуміє можливостей.

Я також представлю техніки прогнозування ринку я знайшов, щоб працювати досить добре в будь-який період часу і ринку Я торгував.

Для простоти, я буду тільки даний час цей метод з використанням 2 денних графіках. Перший буде з бичачим перспектива і другий з ведмежою точки зору.

Всі діаграми для цієї статті можна знайти в ресурсах області.

Як ви помітили на малюнку 1, у нас є 8 Березня кукурудзи графіці. Будь ласка, зверніть увагу на лінії на графіку.
Ви побачите золотих, синіх і фіолетових ліній. Кожна лінія проведена від низьких від 2 жовтня 2007 року. Золотий лінія проведена на 30 градусів від низької, синій під кутом 45 градусів з низьким і фіолетовим в 60 градусів від низькою.

Малюнок 1: 8 марта кукурудзи графіку, бичачі перспективи

Чому я вибрав ці кути, запитаєте ви? Ну, короткий відповідь, що екватора Землі на нулі градусів широти. Кожна наступна рядок північ або південь від екватора збільшується на 15 градусів. Таким чином, ви повинні кутами 0, 15, 30, 45, 60 і 90 градусів відповідно.

Одного разу, дивлячись на це явище, я вирішив подивитися, якщо б я міг застосувати його до торгівлі, і, вуаля, не тут-то було – спосіб зробити саме це!

Як ви будете продовжувати, щоб подивитися малюнок 1, можна помітити чорні горизонтальні лінії, які перетинають лінії, кути 30, 45 і 60 градусів. Зверніть увагу, що там, де чорні горизонтальні лінії перетинаються в точках від 1 до 6, ринок змінює
.
Я просто взяв максимуми позначається буквою S на графіку і звернув горизонтальною лінією від верхньої частини кожної з них, поки вона не перетинається кожен рядок на кут в майбутньому. Як ви можете бачити, ринок зворотне в точках 1 – 6.

Я хочу застерегти всіх у цій точці. Цей метод не є досконалим і не працюють на 100 відсотків часу. Крім того, той факт, що це механічний метод (тому що ви повинні малювати лінії на графіку) також може викликати деякі помилки.

Все, що я робив, було розмістити 99 центів транспортир (при денному графіку була відкрита на моєму плоский екран монітора) проти екрану і використовувати функцію Trend Line в моєму додатку Esignal. Я тоді звернув ліній під певними кутами 30, 45 і 60 градусів від низьких від 8 жовтня 2007 року.
Малюнок 2 та ж концепція з ведмежою перспективі. На цей раз, я звернув лінії тренда з верхньою від 18 червня 2007 року в кути 75, 60 і 45 градусів. У цьому прикладі я використовував мінімуми коливання залучити задньої горизонтальними лініями, які перетинаються лінії майбутнього кутами. Ще раз, в точках перетину 1 – 8, ви знайдете розвороту ринку.

Малюнок 2: 8 марта кукурудзи графіку, ведмежі перспективи

Життя йде про можливість, а, тим більше у вас є на вибір, тим краще для вас буде, особливо в торговій арені.

Папір торгувати цю просту техніку, і ви виявите, наскільки практична насправді.
————————————————– —————————
Q &

Q: Що ви робите, коли у вашої зміни масштабу протягом дня, виходячи з цін дії?
————————————————– —————————
: Дуже гарне питання.

Для того, щоб застосувати техніку правильно, ви спочатку повинні налаштувати графіки боку в бік так, що цінові бари більше не стає довший або коротший, але при цьому залишатися такої ж довжини, то звертаю вашу похилі лінії.

Я використовую Esignal і є спосіб зістикувати графіки там, однак, я не впевнений, про інших постачальників даних.

Але це дуже гарне питання, як проходить час цінові бари і з’єднань зміни розміру на своїх графіках, але як тільки ви отримаєте точку відліку правильно, то просто подивіться на майбутнє поворотні моменти в оригінальній лінії перетину точкою між Свінг злети і падіння і похилі лінії і прийняти їх до відома.

Так, наприклад, припустимо, що ви знайшли правильну точку відліку і звернути вашу кутів на годинному графіку, ви відразу ж зверніть увагу на годинник в найближчому майбутньому вони вказують і коротко раз вниз так, що, коли ціна даних розширюється або стискається ви вже будете мати разу шукати в майбутньому.

Як ви дізнаєтеся правильну точку відліку?

# 1 Chart Формування і цінові бари більше не буде розширюватися або стискатися при переміщенні діаграми боку в бік,

# 2 результати будуть відповідати, це означає, я спробував техніку 10 разів, а 8 або 9 разів він точно вказав на майбутні точки, в результаті розвороту ринку, в якості прикладу.

Це досить просто перевірити в режимі реального часу і я закликаю вас до практики тестування і малювання ліній і паперу торгового його. Якщо у вас є лінія по куту функцію в торгові графіки, що робить його ще простіше.

Ніколи не приймати нічого на віру, перевірити це, спробуємо це довести, що вона до вас і тоді, і тільки тоді, коли у вас є впевненість, що він працює, то ви можете вирішити, якщо ви хочете використовувати його при торгівлі на реальні гроші чи ні.

Передбачення майбутнього Легкий, торгується в даний момент, і будучи в змозі виконати і активно реагувати (Зауважте, я не кажу Реактивно) є основною відмінністю між тими, хто досягає успіху, і тих, хто цього не роблять.