проблемами ви стикаєтеся при повному часу торгівля на ринку Форекс

Як правило, буває, що коли ви вперше почати торгувати на валютному ринку, ви, як правило, роблять це по основі неповної. Іншими словами, ви все ще несуть у вашій нормальної лінії зайнятості, але ви торгуєте форекс коли у вас є трохи вільного часу, або коли у вас є вихідний. Багато людей роблять гроші таким чином, але потім виявили, що, коли вони йдуть повним часом стає набагато складніше. Так чому ж це?

Ну Є кілька різних причин. Перша причина полягає просто тому що вони раптом під великим більший тиск, щоб робити гроші, коли це їх повної окупації часу. Справа в тому, що вам потрібно, щоб покласти їжу на стіл, платити орендну плату або іпотечні платежі і всі ваші інші рахунки, і ви можете тільки зробити це, заробляти гроші з вашого форекс.

Це велика різниця, тому що коли ви торгуєте неповний робочий день, насправді не має значення, якщо ви не робите гроші на конкретний день або тиждень. Справді, навіть якщо ви втратите трохи грошей, це не кінець світу, бо в тебе ще є заробітна плата в найближчі, який охоплюватиме будь-які втрати.

Це додатковий тиск може призвести до поганих торгові рішення робляться, тому що ви будете часто відчувають, що ви повинні бути в змозі весь час для того, щоб задовольнити ваші цілі прибутку. Проте в цілому це більш вигідно, щоб сидіти і чекати, щоб знайти найкращі установок відбувається, навіть якщо ви отримаєте тільки, може бути, одну хорошу торгівлю на тиждень.

Це також має місце, що торгівля від будинку може бути досить похмурим і нудним існуванням. Поки ви можете спілкуватися з іншими трейдерами в Інтернеті, це може бути дуже самотньо. Це самотність і нудьга може бути шкідливим для вашого торгового, тому що ви можете знайти собі входу в угоди на короткострокових графіках просто деякий час хвилювання. На жаль, ці угоди будуть висип майже завжди призводить до втрат робляться.

Коли ви працюєте з дому, ви також знайдете, що ви постійно повинні виправдати себе та інших людей, що ви робите правильно. Ви цілком можете відчути, що ви дійсно успішний трейдер час від часу, але якщо ви як і раніше заробляють менше, ніж середня заробітна плата, то ви можете почати відчувати тиск бути самозайнятих форекс трейдер.

Все, що робить повний форекс час надзвичайно важко, і це точка. Хоча це може бути досить легко торгових ринків частину часу, коли є набагато менше тиску, роблять це повний робочий день це зовсім інша справа. Ви по суті живуть за ваш прибуток форекс, і це велика відповідальність, особливо якщо ви пам’ятаєте, що випадкові втрати перспективі неминуче.