правду про радника

Якщо “Радники” звучить дивно в вусі, ви, можливо, наткнувся на “звичайних” умовах: програмне забезпечення автоматизованої торгівлі, форекс робот, або просто EA (скорочено від експерта). Вони всі посилаються на одне і те ж: автоматизований сценарій, який використовується вашої торгової платформи (в основному, використовують MT4) стежити за ринком, аналізу ринкових даних, управляти позиціями, а також замовити автоматично, без втручання людини. Теоретично, це може бути дуже корисно, тому що жодна людина не трейдер можу на це дивитися 24/5 валютному ринку безперервно.

Більшість радника написані в MQL-4 мови програмування і призначена для роботи під Торгівельна платформа MetaTrader 4. Є багато версій з них, деякі з них запрограмовані, щоб попередити вас, якщо є торговельні можливості виникають (відомі як торгові сигнали), інший може автоматизовані весь процес: дивитися на ринок, аналіз, коректування стоп-лосс, трейлинг-стопи, і тейк-профіт, і зробити вхід і вихід з ринку сама по собі.

Якщо ви були фанатом ручної торгівлі на деякий час і отримали свою частку від прибутку, я знаю, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою. Пропонують дешеві програми, які можуть перехитрити вас на ринку Форекс це звучить, як і більшість шахрай буде робити в будь-якому випадку. Ну, є частка правди в цьому мислення; протягом багатьох років, багато інвесторів втрачають свої гроші, тому що вони довірили свій фонд, який буде управлятися EA. Виходить, що більшість з цих радників не «експерт” взагалі, так як все, що вони можуть зробити, це отримати виграшних угод зворотного тестування (тестування їх від минулих ринкових даних), а не в реальній живій торгівлі. Це жорстока правда позаду багатьох робот форекс на ринку і аж до цієї дати, багато програміст афери досі створення подібних роботів.

“Я знав, що” ймовірно, що ви думаєте зараз, але є й інша сторона медалі, що ви повинні знати теж. Це чисто логічне мислення і не ракетобудування взагалі, що ми і зробимо протягом ще 2 хвилин.

Якщо ви були торгові якийсь час ви повинно бути, відомо, що кожен успішний трейдер мають свою власну систему торгівлі, яка може працювати без зазнають невдачі у своїй галузі знань, може бути, гойдатися торгової стратегії на USD-JPY валютної пари, може бути, довгий термін 3 – 7 днів стратегія по GBP-USD, може бути, внутрішньоденною скальпінг методом на EUR-USD, або, може бути у них є кілька набір стратегій для різних станів ринку. В принципі, вони всі мають набір правил для торгівлі форекс, які дозволяють їм досягти прибуткових операцій на регулярній основі, і вони йдуть за цим суворо.

Вам треба було зрозуміти основні концепції в даний час. Всі радники просто купа кодів, що виконання того, що вони запрограмовані, щоб бути точним, вони просто виконанням правил за ними, ці правила, що робить їх по-справжньому “експерт” або дійсно “сміття”. Якщо правила (AKA торгової системи) за ними встановлюється цим професійним трейдером, який використовує той же набір правил для отримання прибутку в реальній торгівлі, EA стати справжніми «Експерт», але якщо правила встановлено деякими ідіотами, які може змінити лише свою програму, щоб відповідати минулим даними, EA стати “сміття”.

Як відрізнити їх? Метод простий, просто відкрити фіктивні рахунки, розмістити EA там (вам все одно доведеться витратити трохи грошей на VPS, хоча), і перевірити його на принаймні місяць, таким чином, ви можете побачити, якщо це дійсно вигідно чи ні проти живої руху ринку. Більшість з них “змушені” пропонують за 60 днів 100% гарантія повернення грошей у зв’язку з торгових правил, так що ви в безпеці, щоб перевірити його протягом цього періоду.

Не дозволяйте тим шахраї змусити вас втратити потенційний прибуток від торгівлі іноземною валютою, це правда, що більше половини поточного EA в Марке сьогодні сміття, але деякі з них дійсно підкріплені реальною торгової системи, кваліфікованим, щоб керувати і розвинути свій власний фонд.