поширених помилок початківців онлайн торгівлі на ринку Форекс

Одна з найбільших помилок, новачок може зробити це, щоб поспішати в якій Ви повинні зрозуміти основи торгівлі валютою, перш ніж стати трейдером. Наприклад, ви можете втратити всі ваші торгового капіталу, якщо ви не розумієте, важелі.

Розвивайте свій план і отримати першу стратегію форекс і запишіть його. Слідкуйте за вашими плану і стратегії старанно.
Будучи не в змозі інвестувати час в торговій форекс початківцям іншу помилку. Валютних ринках потрібно посвята, ви повинні постійно стежити за ним. Це не вид інвестицій ви робите те сидіти склавши руки і чекати повернення.

Відсутність дисципліни може стати фатальною помилкою в торгівлі валютою. Ви повинні бути дуже дисциплінованими. Не робіть емоційних рішень, які можуть коштувати вам. Наприклад, якщо ви понесете втрати, не намагайтеся торгувати більше, щоб повернутися на ринок. Бути раціональним у прийнятті рішень.

Обмежте кількість валютних пар. Для того щоб досягти успіху в торгівлі валютою, спробуйте торговельну тільки в одній валютній парі, це полегшить ваше моніторингу та процесу прийняття рішень.

Не намагайтеся робити прогнози на валютних торгах. Багато починаючі форекс спробувати прийняти “швидко розбагатіти” менталітет. Тому вони робити поспішних дорогих помилок, як намагаються передбачити купівлю або продаж цінами. Ви не можете робити прогнози на валютних торгах.

Більшість початківців форекс не в змозі встановити стиль торгівлі. Ви повинні розуміти, три торгових стилів, тобто торговий день, довгостроковий метод і метод гойдалки. Виберіть стиль торгівлі, який відповідає вашим цілям.