поради валютою

Я хотів би скористатися моментом, щоб поділитися з усіма деякі поради торгівлі валютою. Цей бізнес є найбільшим ринком місце на планеті. Ви можете торгувати практично в будь-який час дня і прибуток не виходячи з власного будинку. Це порада, яку я дав би будь-якому планування введення цього бізнесу.

Коли ви отримаєте першу платформу форекс, ви будете мати можливість використовувати так званий демо-рахунку. Вони є великими, тому що вони дозволяють моделювати здійснення угод у реальній живій ринок. Причиною цього є велика, тому що ви можете практикувати стратегії сотні угод поки ви не будете впевнені, що це досить добре. Поряд із створенням багатьох з цих реальних живих торгових угодах, ви можете необхідний досвід, щоб стати кращим валютний трейдер.

Наступне, що ви повинні зрозуміти, що ви повинні бути розраховані. Все це означає, що ви не збираєтеся приймати рішення з інстинктивного почуття або тут сказати. Ви збираєтеся робити це на обчислень. Це бездушна спосіб торгівлі. З урахуванням сказаного, необхідно завжди відображають на торги, як ви були гравцем у покер. Часто в покері, як і з валютою, ви будете робити все правильні кроки і все ще втратити. Ви повинні відображати знаючи, що ви зробили правильний крок і 9 з 10 разів, ви б, прибуток.

Нарешті, ви хочете, щоб уникнути угод з крихітними полями. Якщо ви новачок, ви не хочете, щоб зробити великі торги, тому що є потенціал, щоб втратити великі гроші. Справа в тому, що невеликі угоди можуть бути приблизно те ж саме збори брокера, як і великі. Вам не доведеться робити великі торги, але залишитися в стороні від дуже маленьких, які в кінцевому підсумку з прибутком бути з’їденим брокером.