питань, які зачіпають торгівлю іноземною валютою

Так само, як ринки або політичні умови впливають на ціну акцій і облігацій, так що теж оцінках торгованих валют на іноземну валюту. Якщо центральний банк країни знижує базову процентну ставку у відповідь на економічні події, такі як інфляція, хвильовий ефект відчувається в усьому валютних ринках. Валюти торгуються, щоб відповідати або підтримувати зміна процентної ставки, особливо якщо підвищення процентних ставок або вирізати відбувається в країні з впливовою валюти, такі як долар США.

Інші фактори, які впливають на іноземною валютою є політичні події, ринкові умови; політичний клімат в регіоні світу також може створити хвильовий ефект у валютних ринках. Політична нестабільність в країні може створити масивний крок з боку учасників ринку від валюти цієї країни і дестабілізації у вартості валюти може статися. Крім того, повернення до світу і порядку в регіоні може виступати в якості стабілізуючого агента в обмін на валюту в національних валютах, які є основним валютам, використовуваним в цих регіонах.

Є іноземною валютою регулюються?

Два фактори роблять регулювання валютних майже неможливо зараз. Першим чинником є ​​через відсутність централізованої ринку. Кожна країна має свій власний ринок в силі. Транскордонних угод створити рідина, децентралізована структура для торгівлі іноземною валютою. Другий вплив на трудність валютного регулювання є природа дуже валют в торгівлі. Кожна валюта продається і не купується на основі власного обмінного курсу. Це створює велику кількість окремих ринках валюти, які з’єднані між собою через їх залежності один від одного за значенням. Проте, у зв’язку з відсутністю централізованої організації, промисловість не регулюється, а також не є набір стандартів, за якими для ведення бізнесу.

Валютний ринок є набагато складнішим, ніж короткий виклад описаних в цій статті. Інформація, яку ви прочитали тут повинно дати вам уявлення про важливість цього глобального ринку, і як вона впливає на всі інші ринки вниз, щоб ті, які ми використовуємо щодня в наших власних інвестиційних рішень.