ось мої досліди з форекс програмне забезпечення автоматизованої торгівлі

Число трейдерів попросив моєї думки про форекс програмне забезпечення автоматизованої торгівлі або що програмне забезпечення, яке автоматично поміщає і закінчується торгів для вас на ринку форекс. Якщо ви зацікавлені в доповнює ваш існуючий дохід, це те, що думати і знати про Forex автоматизованого програмного забезпечення торгівлі на основі мого досвіду з ним.

Два роки тому я опинився в ситуації, коли я відчайдушно шукав можливість для самостійного працевлаштування. Я впевнений, що ви знаєте, що тільки від введення в створенні гроші в Інтернеті або працювати з дому на будь авторитетною пошуковою ви отримаєте, може бути, більше прибутку, ніж будь-який інший фразою. Це має сенс, тому що тих, хто любить свій комп’ютер і використання Інтернету буде на вершині, що б бути в змозі зробити гроші роблять. Будучи наївним “нуб”, як їх називають, я закохався в жменьку схеми швидкого збагачення під час посадки на валютному ринку.

Це, здавалося, авторитетний оазис види від більшості атак і лимони там. Крім того, валютний ринок особливо приваблюють мене, тому що я захоплююся будь-яким можливість, яку ви можете пишатися дюйма Чим більше ви поклали в дізнатися про валютний ринок і вивчення ринку, тим краще ви будете робити. Брат мій сусід по кімнаті коледжу також розкрив мені в нього одного разу вночі, коли я був в гостях і розповів мій колишній сусід по кімнаті і себе, наскільки добре він робить.

Мій сусід, який сам був у подібній ситуації потребують грошей і зацікавлені в роботі з будинку, і я вирішив, що разом ми дамо на валютному ринку серйозно йти. Ми перевірили ряд книг на цю тему, торгували закладки для навчальних об’єктів ми стикаємося, і в основному виявилося готувалися до цього нову кар’єру наш день в нашу роботу. Ми обидва зареєстрованих онлайн форекс демо-рахунках торгового і почали торгувати з віртуальними грошима. Ми розділили раду і “поради” один з одним, і через пару місяців ми обидва опинилися з пристойною кількістю виграшних угод під нашими поясами. Ми були готові зробити стрибок в реальній торгівлі.

Я кинув кілька тисяч доларів і полегшили на ринок, роблячи лише невеликі торги тут і там. Я був надмірно обережним спочатку, але я був азартні ігри з мої заощадження на той момент, тому я припускаю, що це мало сенс. Я повільно зростала більш впевнено і зробив трохи більше грошей, принаймні, досить, щоб жити. Я не шукав, щоб отримати жадібними і ризикувати всім в той час.

Приблизно в цей же час, кілька місяців і близько року тому, тепер, коли я почув про форекс програмне забезпечення автоматизованої торгівлі. Мій друг і я попросив свого брата його рада, і він зізнався, що він ніколи не пробував. Бажаючи мати точний генератор сигналів на моєму боці покласти мій розум в спокої, мій друг, і я вирішила спробувати продукти, які виглядали бути кращими на ринку. Так як всі вони пропонували гроші назад гарантії, я зрозумів, що в цьому поганого в тестуванні їх. Ну, кілька з цих програм були повним сміттям, недбале інтерфейс і все. Що ще гірше, це був головним болем намагається повернути свої гроші на парі з них.

Ми дійсно, проте, знайти пару переможців у купу лимонів. Коли я кажу, я маю на увазі переможців я майже в три рази свій прибуток в мій перший місяць реалізації пару таких програм. Я побіг їх генератори сигналів один проти одного і використовував це середня торгувати з, і він працював як шарм. Ці програми пропонують безкоштовні постійні оновлення, щоб вони постійно стає краще.