одному графіку коштує тисячі слів

Діаграма керівництво трейдера до кінцевої рентабельності. Для кожного стилю торгівлі, скальпінг і з торгового дня і свінг-трейдингу і довгострокового інвестування, діаграми коштує тисячі слів. Професійні трейдери покладаються на свої карти для послідовної прибутку і для керівництва про те, як діяти далі.

Графіки і торгові плани співіснують

У багатьох відносинах, графіку, як більша частина торгового плану, як ніщо інше. У ньому підкреслюється історії коливання цін у різних сценаріях. Діаграма така ж історична довідка, як ніщо інше, що дозволяє трейдеру бачити, як ціна з плином часу змінилася і довести, що результати можуть бути отримані з гарною торгової системи.

Просто погляньте на злети і падіння Графік курсу акцій або іноземній валютної пари, і ви побачите багато ходів, які відбуваються тільки протягом декількох місяців, що міг би зробити вас мільйонером – якщо б ви були на ринку, то є.

Графіки показують майбутнє через минуле

Професійні трейдери заробляють собі на життя розшифровку коду постійно мінливих графіці. Вивчаючи злетів і падінь і всі між ними, трейдери шукають повертається основі того, що історія показала їх – і те, що вишикувалися на майбутнє. Коли ви перебуваєте в ринку, важливо пам’ятати, що діаграми, як скорочений варіант історії, вони повторюються знову і знову і знову. Знаючи це, професійні трейдери повинні зробити крок назад і поглянути на всю інформацію, показаний на графіку зможе скористатися майбутні зміни в ціні.

Кожен графік щось означає для всіх інших

З точки зору торгового дня, великий пік може показати головного. Тим не менш, зберігаючи при цьому більш тривалий термін інвестування точки зору, це всього лише невелику опуклість в нижній частині фігури.

Майте на увазі, що те, що ви побачите, буде диференціюватися в різні періоди часу. Для довгострокового інвестора, пік був просто удар в нижню частину діаграми, у той час як на день трейдера, це була величезна гора готова впасти. Кожен трейдер, в кінцевому рахунку перегляду кожної карти по-різному, але все ще може прибуток від того, що вони бачать. Перспективи торгового дня, ймовірно, продав скорочено скромні результати, в той час як інвестор відбулася на тривалий термін і замкнули в послідовну прибуток. Вони побачили дві різні речі, але обидва були в змозі заробити: у цьому вся принадність читання графіків.

Секрети прибуткових клієнтів

Прибуткових клієнтів знайти кращі графічні моделі і прибутку надзвичайно. Графічні моделі є важливою частиною їх інструменти, щоб зробити послідовну прибуток, а також повний торговий план. Єдиний секрет у тому, що важка робота окупається в кінці.