на ринку форекс використовує поля збільшити прибуток

Форекс це прізвисько за іноземну валюту, величезний ринок торгується в якій товар самі гроші. На ринку Форекс, трейдери купують і продають в іноземній валюті – торгові долари на євро, фунти на ієни, і так далі.

Forex вигідно, тому що національні валюти коливаються день у день на основі прогнозів валового внутрішнього продукту країни та інших чинників. Як і на фондовому ринку, ідея з форекс це купити дешево і продавати дорого: Купити багато певної валюти, коли вона слабка, а потім продати його, коли він стає сильнішою.

Наприклад, погані фінансові новини у Великобританії означає, що трейдери будуть розпродавати свої англійські фунти якнайшвидше, як фунт збирається стати девальвація. Як тільки фунт відновлюється, ті трейдери, буде продавати його на щось ще, таким чином, перетворення прибутку.

Хоча ми говоримо про “покупки” і “продажу” фунти, євро, ієни і франка, операцій, що здійснюються на валютному не буквальне. Тобто, якщо ви хочете купити 100 000 євро, вам не доведеться відкликати еквівалентної доларів США з вашого банківського рахунку і обміняти їх на велику стопку євро. Все це робиться тільки на папері, хоча в результаті прибутків і збитків є реальними.

Оскільки операції не зробили фізично, є місце на валютному за те, що називають “полями” або “важелі”. Простіше кажучи, це означає, що ви не повинні насправді миритися повну суму позицію ви приймаєте . Зазвичай маржа становить 1%, це означає, що коли ви кладете $ 1000 в нього, ви насправді отримуєте $ 100,000. Звичайно, поля примножити свої збитки, а також ваш прибуток, так що ви повинні бути обережні.

Одна з причин, за те, що маржа 100:1 як це, що основні світові валюти на валютному ринку зазвичай коливаються менше 1% на день. (На фондовому ринку, типовий фондовий може коливатися до 10% за один день.) Із змінами, які невеликі, ваш щоденний збитків або прибутку від первинних інвестицій в $ 1000 буде майже непомітним, як правило, менше, ніж $ 10 в будь-якому випадку. Помноживши його на 100, прибутки та збитки на ринку форекс більш виражені.

З плечем реалізовані таким чином, основні “партія” для купівлі та продажу валют, як правило, 100 000 (що, звичайно, тільки варті 1000). Більшість фірм, які займаються денної торгівлі на валютному ринку не йти нижче, ніж це.