намагаються форекс прогнозі ставок набуті навички

Це не легко прогнозувати валютні ринки, але це те, що тисячі трейдерів і брокерів робити кожен день, з різним ступенем успіху. Як і прогнозування погоди, прогнозування ринку форекс іноді crapshoot, іноді гра в здогади, і завжди пригода.

Існують два основних філософій про те, як прогнозувати валютні ринки. Одним з них є технічним аналізом, а інший є фундаментальний аналіз. Ми будемо дивитися на них обох.

Технічний підхід розглядає минулого дії ринку і використовує ці дані, щоб передбачити майбутнє. Попередній тенденції в більшості областей життя майже завжди хороші показники майбутньому; форекс нічим не відрізняється. Люди не сильно змінилася за минулі десятиліття на валютному ринку був створений. Люди як і раніше купувати і продавати і реагувати на подразники майже таким же способом, як це було 50 років тому.

З форекс ціни постійно змінюються протягом дня, кожен день, дивлячись на всі роки минулих даних може бути складною. Розумні аналітики навчилися дивитися на картину в цілому, щоб пропустити дрібні деталі та вивчення тенденцій протягом більш тривалого періоду часу.

Використання фундаментального аналізу для прогнозування валютних ринках трохи більш глибокий, але вона також може бути дуже точним. В основному, фундаментальний аналіз означає прогнозування ринку на основі зовнішніх факторів – політичні кроки, участь уряду, громадські рухи, навіть погода. Хтось добре на фундаментальний аналіз форекс прогноз може обривами, тому що він знає, уряд країни нестійкий на даний момент, або збільшується, тому що країна щойно обраний новий лідер популярною. Все, що може вплинути на економіку країни може вплинути на курси валют, і це те, що фундаментальний аналітик використовує вгадати майбутнє валютного ринку

Природно, це має на увазі, що треба знати тієї чи іншої країни в глибину, яку важко зробити для більш декількох країнах одночасно. (Це стає ще більш складною, коли намагаються прогнозувати євро, так як кілька різних країн використовують цю валюту.) Але маючи таку складну знання робить його набагато, набагато легше прогнозувати тенденції Forex.

Більшість хороших трейдерів використовують суміш обох процесів, технічний і фундаментальний. Наприклад, трейдер може бачити, що країна в даний час переживає особливо сильний сезон ураганів (фундаментальні) і знаю, що в минулому, сильний ураган сезону призвели до того, слабка економіка за народ (технічна). Таким чином, він може передбачити повороти вниз за народ, з деякою мірою впевненості.