найкращі години торгувати на форексі

Форекс стала надзвичайно популярною серед дрібних інвесторів, і це тепер легко ввести ринку з відносно невеликими капіталовкладеннями. Він також є найбільшим і найбільш ліквідним фінансовим ринком в світі, з торгово-операційної цілодобово.

Ринок пропонує можливість для багатьох дрібних інвесторів в буквальному сенсі кинути свою денну роботу і зробити дуже зручну життя, працюючи з дому через Інтернет, і справді зробив багато дрібних торговців дійсно дуже багатий. Однак, як і більшість речей у житті, вона не позбавлена ​​недоліків і намагається торгувати, не знаючи точно, що ви робите, це шлях до катастрофи.

Одне питання, який багато початківці трейдери запитати “, коли це найкращий час для торгівлі?”

Ринок Форекс є дуже волатильний ринок, і ціни можуть рухатися вгору і вниз дуже швидко, і буквально з хвилини на хвилину, так що кожну хвилину ви знаходитесь в ринку є важливим хвилину. Вибір саме тоді, коли в торгівлі, а також мають різні гарантії в місці для кожної операції, таким чином, є важливим фактором. Пам’ятайте, що ви можете входити і виходити з ринку стільки разів, скільки вам подобається протягом дня, і тому ми говоримо тут не просто про вибір робочого дня таким же чином, що ви вибрали б ваші годинники для постійної роботи день . Ви можете, наприклад, вийти на ринок, відкривши торгівлю в 10:00 і виходити з ринку, закривши, що торгівля в 10:10. Після цього ви можете вирішити залишитися поза ринком на деякий час і знову почати торгувати в 1:25 вечора, відкривши наступну позицію.

Там немає «вдома» для ринку форекс і торгівля відбувається по всьому світу, хоча є ряд значних торгових центрів у кожній з трьох основних регіонах торгові Австралії, Європі та Північній Америці. Наприклад, в Європі торгової проходить у кілька міст, включаючи Лондон, Франкфурт, Париж і Цюріх.

У теорії ринку насправді не працює 24 години на добу і кожен торговий центр матиме свій власний набір робочих годин. Торговий наприклад починається в Сіднеї і слідують торги в Токіо, Лондоні і Нью-Йорку. Через глобальне різниці в часі, однак, ви побачите, що є торговий центр де-небудь у світі, який відкритий в будь-який час дня і ночі, сім днів на тиждень, і тому що трейдери мають доступ до всіх з цих торгових центрів можна ефективно торгувати цілодобово.

Як приклад, час тільки підходячи до 11:00 в п’ятницю вранці в Таїланді, коли я пишу цю статтю, так де я можу торгувати в даний момент. Ну, на ринках Європи і Північної Америки в даний час закриті, але я міг торгувати якщо я хочу зробити це через Сіднеї або Токіо. Проте, якщо я вирішу, щоб провести день на пляжі (що цілком можливо), а потім торгувати пізніше в той же день, то тут ринки на Далекому Сході була б закрита, але я міг торгувати спочатку через Лондон або Париж, а потім через Нью- Йорку.

Тепер це все дуже добре, але питання в тому, коли насправді не можете ви торгуєте, але коли це найкращий час для торгівлі?

Обсяг торгів висока протягом дня просто тому, що сам розмір ринку, але цей обсяг досягне свого піку, коли торгові годинник з двох або більше з трьох основних напрямків торгової перекриваються. Це насправді відбувається в двох тимчасових періодах між 2 ранку EST та 4 ранку EST, коли австралійський і європейський ринки працюють в той же час, а також між 8 ранку EST і 12 вечора EST, коли європейські ринки і північноамериканського ринків обидва відкриті в той же час.

Так що, якщо ваша торгова стратегія включає в себе конкретні валютні пари торгуються на конкретних ринках, разів вище тих часів, коли ви побачите найбільшу кількість можливих угод і, отже, часи, які багато трейдерів знаходять, щоб бути найбільш вигідне.