навчитися валютою – 4 простих кроки до успіху

Якщо ви хочете навчитися валютою ви повинні знати, що 95% трейдерів втрачають – не тому, що вони не докласти зусиль, його просто вони отримують неправильне виховання Forex. Тут ми збираємося дати вам план для розробки стратегії форекс для успіху в 5 простих кроків.

1. приймати відповідальність

Якщо ви хочете, щоб заробити гроші і ні в чому торгівля валютою не є винятком, то ви повинні взяти на себе відповідальність – ніхто не збирається дати вам успіху, ви повинні прийняти його.

Це не означає звинувачувати вашого брокера, наставника, гуру або ринків, ви за своїм розсудом і це не погане місце, щоб бути – всі успішні трейдери на валютних торгах прийняти цей факт.

Якщо ви хочете, щоб заробити гроші на валютних торгах можна – але не піддавайтеся на його легке, його немає, але з правом освіти форекс ви можете стати переможцем, оскільки всі про валютою можна навчитися.

2. прийняти ці факти

Найважливіший факт, щоб прийняти те, що торгівля валютою є грою шансів не визначеність – так що забудьте прогнозування ринку і наукових теорій, вони не дадуть вам успіхів.

Ти як успішний гравець карти – грати шанси. Ви ставите великий, коли шанси на вашу користь, і раз, коли є не оголошення, якщо ви зробили це ви будете робити багато грошей.

Визнайте, що ви повинні бути впевнені в тому, що ви робите (який виходить від самоосвіти), щоб дати вам дисципліни дотримуватися вашої валюти торгової системи. Якщо ви не можете слідувати вашим валюти торгової системи з дисципліною, у вас немає системи!

Ринки можуть бути неприємно, але ви можете виграти, якщо ви отримуєте навчитися валютою правильний шлях – Тепер поговоримо про ваше методі для досягнення успіху.

3. будувати свою валюту торгової системи

Побудова торгової системи повинна бути заснована на наступних, і якщо ви працюєте розумні і отримати правильне знання (і ви можете знайти його безкоштовно в мережі), слід приймати тільки вам пару тижнів.

1. Використовуйте довгострокову тенденцію у відповідності з методикою.

2. Дізнайтеся, підтримки і опору і позачасовий теорії прориви – якщо ви не знаєте, те, що вони читали інших наших статтях.

3. Підтвердити будь-торговий сигнал виконанні показників з імпульсом – це ключ до отримання шанси на вашому боці.

4. Застосовувати системи управління грошовими коштами, що гарантує, що ви чітко визначили вийти з області, коли ви входите в торгівлю.

І, нарешті –

Тримайте вашу систему простою! Прості системи прості у вивченні, застосуванні і є більш надійними, ніж складні. Безлад вашої торговельної системи з багатьма показниками і вона буде ламатися в жорстокий світ торгівлі.

Ви можете робити добре з системою, заснованої на підтримки, опору і всього в декількох показників імпульс.

5. Збираємо всі разом

Не працювати в торгівлі! Працюйте з розумом.

Це означає, що як тільки ви побудували вашу валюту торгової системи, не робити більше роботи на ньому.

Багато трейдерів на вибух на вивчення всіх часу – але якщо ви щасливі з вашої торгової системи і логіка звук, що ще можна зробити, але застосувати його?

Коли ви приходите в його застосуванні – він повинен тільки у вас 30 хвилин або близько того в день, от і все отримати з вашим життям.

Якщо ви будете слідувати вище плану, ви будете мати освіту потрібно, щоб дати вам впевненість і дисципліну, щоб застосувати стратегії форекс для великого прибутку.

Більшість трейдерів не не тому, що їм не вистачає методу, а тому що відсутня мислення, щоб застосувати його з упевненістю і дисципліни. Торговий такі ж в розумі, як і в знаннях.

Якщо ви хочете дізнатися, торгівля валютою, тримати вищевказаних пунктів твердо пам’ятати, і вони приведуть вас до успіху валюті торгівлі.